Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Wykrywanie kamer

 

Dbając o tajemnice firmowe oraz technologie, jakimi przedsiębiorstwo dysponuje, powinniśmy zabezpieczyć się przed wyciekiem istotnych informacji dotyczących struktury firmy, jej strategii działania, powiązań biznesowych czy danych personalnych. W tym celu kluczowa rolę powinno stanowić odpowiednie zabezpieczenie przestrzeni biurowej przedsiębiorstwa, kontrola znajdujących się na jego terenie urządzeń oraz przedmiotów wnoszonych do na teren firmy.

Informacje i technologie, jakimi przedsiębiorstwo dysponuje mogą stać się „łakomym kąskiem” dla niepowołanych osób. Przez działania nieuczciwej konkurencji lub nielojalnych pracowników możemy stać się ofiarami inwigilacji, dlatego też istotne jest podjęcie odpowiednich środków, które pomogą zapobiec wyciekowi ważnych danych. Znane są przypadki zamontowania kamer rejestrujących dźwięk i obraz na terenie przedsiębiorstwa przez osobę podającą się za technika. Wystąpienie podobnych sytuacji może poważnie zagrażać bezpieczeństwu przedsiębiorstwa, jak również może prowadzić do strat finansowych.

Samodzielne zweryfikowanie czy jesteśmy narażeni na nielegalny monitoring nie jest rzeczą łatwą. Na rynku dostępne jest wiele urządzeń szpiegowskich, które ze względu na swój miniaturowy rozmiar można umieścić praktycznie wszędzie, dlatego w obawie przed inwigilacją, warto skorzystać z profesjonalnych usług detektywistycznych. Usługi jakie oferujemy obejmują wykrywanie kamer oraz innych rejestratorów audiowizualnych, które mogą być zainstalowane na terenie przedsiębiorstwa. Szeroki zakres urządzeń, jakie są dostępne na rynku wymaga odpowiedniej wiedzy oraz nowoczesnych detektorów, które pozwolą zlokalizować i usunąć zaistniałe zagrożenie. Urządzenia szpiegowskie mogą działać w oparciu o instalacje kablowe lub bezprzewodowe, mogące być odpowiednio zakamuflowane i ukryte w innych urządzeniach. Warto również pamiętać o tym, że laptopy, telefony i inne urządzenia z których korzystamy na co dzień, mogą również przechwytywać dźwięk i obraz oraz przekazywać je do urządzenia sprawcy. Może to nastąpić za pośrednictwem teoretycznie zaufanego urządzenia, bez wzbudzania naszych podejrzeń.

Nasza firma (Warmix Detektyw Warszawa) posiada także doświadczenie w wykrywaniu innego rodzaju urządzeń i rozwiązań szpiegowskich, w tym przede wszystkim ukrytych kamer i rejestratorów dźwięku oraz obrazu, lokalizatorów GPS, oprogramowania szpiegowskiego na komputerach i urządzeniach mobilnych, a także innego rodzaju urządzeń mogących świadczyć niepożądane dla nas działania na korzyść naszej konkurencji lub naszych branżowych wrogów. Nieuczciwa konkurencja czuwa i warto o tym pamiętać. Skorzystanie z usług profesjonalistów pomoże nam nie tylko wyeliminować zagrożenie, ale także zapewni bezpieczeństwo naszej firmie i uchroni ją przed działaniem urządzeń szpiegowskich przyszłości.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie