Wykrywanie podsłuchów i urządzeń namierzających jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach, gdyż żyjemy w świecie, gdzie informacja stała się jedną z ważniejszych walut. Podsłuchy to nie tylko domena filmów o szpiegach, ale również są one obecne w naszym życiu. Zapewne nikt nie lubi, gdy bezprawnie narusza się jego prywatność. Mimo tego wciąż jesteśmy narażeni na nieuczciwe pozyskiwanie naszych prywatnych informacji.

Możemy być inwigilowani na każdym kroku, dlatego musimy jeszcze większą uwagę zwracać na odpowiednią ochronę przed ewentualnym podsłuchem. Jeżeli więc obawiasz się tego, że ktoś mógłby wykraść Twoje poufne dane to znak, że należy wynająć prywatnego detektywa. Nie jest trudno bowiem zakupić i obsługiwać proste urządzenia szpiegowskie. Dostęp do nich jest znacznie ułatwiony, nie trzeba udawać się po nie do sklepu szpiegowskiego, takie wyposażenie możemy znaleźć, chociażby na aukcjach internetowych. Należy dodać, że korzystanie z podsłuchu przez osoby do tego nieuprawnione jest praktyką nielegalną, za jego założenie i wykorzystywanie może grozić nawet kara pozbawienia wolności do 2 lat. Niektórych jednak ta informacja nie odstrasza i decydują się na podsłuchiwanie. Z tego też powodu wzrosło zapotrzebowanie na lokalizację i neutralizację urządzeń podsłuchowych. Nie każdy bowiem dysponuje odpowiednim sprzętem, który potrafi zlokalizować takie przyrządy. Uważaj więc bo nieświadomie ty również możesz stać się jego ofiarą!

Przedmioty Detektywa

Wykrywanie podsłuchów trudne zadanie do wykonania

Rozwój technologii sprawił, że urządzenia podsłuchowe są coraz bardziej zaawansowane technologiczne, a przy okazji jeszcze mniejsze. Dlatego dla zwykłego laika mogą być one niezauważalne. Podsłuch może zostać podłożony, chociażby do naszej torebki lub auta. Same podsłuchy i urządzenia nagrywające mogą mieć różną formę, nikt bowiem nie spodziewa się, że mogą one być ukryte, chociażby w pasku, długopisie, czy też w breloczku od kluczy. Szczególnie bać się tego powinny osoby piastujące ważne stanowiska państwowe. Prezesi firm mogą być również narażeni na nieuczciwe zagrywki ze strony konkurencji. Nie oznacza to, że w przypadku, gdy jesteśmy osobą prywatną, nie może nas spotkać nieprzyjemna sytuacja, jaką będzie podsłuchiwanie. Małżonkowie mogą używać takich urządzeń w momencie, gdy podejrzewają swoją drugą połówkę o zdradę. Zebrany w ten sposób materiał dowodowy może być uwzględniony podczas sprawy rozwodowej na rzecz osoby, która zdecydowała się na nagranie rozmowy ze współmałżonkiem.

Jak wykryć podsłuch?

Do wykrycia podsłuchu potrzeba naprawdę sporego doświadczenia oraz odpowiednich urządzeń. Podsłuch można tak naprawdę ukryć wszędzie. W naszym domu takie urządzenia mogą się skrywać w wazonie, w szafie, lub pod łóżkiem. Na szczęście nie musimy przeszukiwać mieszkania samemu w celu znalezienia takich przyrządów. Gdy podejrzewamy, że ktoś chce wykraść od nas nasze poufne informacje, należy skorzystać z pomocy detektywa. Agencje detektywistyczne w tym nasza posiadają odpowiedni sprzęt, który ułatwi to zadanie. Do wykrywania podsłuchów trzeba również mieć odpowiednią wiedzę z dziedzin takich jak informatyka, fizyka, czy też telekomunikacja. Agencja detektywistyczna Warmix posiada najbardziej zaawansowane urządzenia do wykrywania podsłuchów i zajmuje się takimi zleceniami jak: wykrywanie podsłuchów telefonicznych, wykrywanie podsłuchów gsm oraz wykrywania kamer. Nasi detektywi namierzają sygnał, który pomoże znaleźć i zneutralizować urządzenie podsłuchowe. Wykrywanie urządzeń podsłuchowych może więc obejmować takie czynności jak: sprawdzenie ciągów wentylacyjnych i akustycznych, czy detekcję podsłuchów na liniach telefonicznych.

Usługi wykrywania podsłuchów Warmix

Nasze usługi świadczymy już od 2003 roku na terenie całej Polski i przez to zrealizowaliśmy wiele zleceń i stale podnosimy swoje kwalifikacje. Na bieżąco śledzimy nowe technologie, które mogą być używane do podsłuchiwania i znajdujemy odpowiednie sposoby na ich wykrywanie i neutralizację. Jeżeli więc obawiasz się, że ktoś może Cię podsłuchiwać, to dzięki naszej pomocy odzyskasz znowu spokój oraz utraconą prywatność. Jeżeli natomiast chciałbyś zlecić inne usługi detektywistyczne takie jak audyt bezpieczeństwa, czy badanie odcisków palców to również zapraszamy do współpracy.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy