Zdrada małżonka często prowadzi do zakończenia związku rozwodem. Jest to bardzo przykre doświadczenie, ale niektórzy tak się go obawiają, że zaczynają działać nazbyt pochopnie i mogą próbować różnych metod szpiegowania swojego partnera. Zaufanie w związku to fundament, na którym budowana jest cała relacja. Naruszenie go może sprawić, że pojawią się domysły oraz chęć kontrolowania współmałżonka. Niektórzy jednak są za bardzo podejrzliwi i chcą znać wszystkie informacje na temat swojego partnera. Przeglądanie poczty partnera, sprawdzanie jego telefonu obsesyjne wypytywanie o wszystkie możliwe informacje staje się wtedy codziennością. Niestety są osoby, które posuwają się do bardziej drastycznych metod i decydują się na założenie podsłuchu. Podsłuchiwanie stanowi naruszenie prywatności i może poważnie naruszyć zaufanie w związku. Warto więc zastanowić się, czy takie działanie jest legalne, jakie są konsekwencje, a także jak się przed nim skutecznie chronić. W razie podejrzeń należy niezwłocznie zgłosić się o pomoc do specjalistów zajmujących się wykrywaniem podsłuchów.

Konsekwencje podsłuchiwania współmałżonka

Ludzie na własną rękę próbują uzyskać obciążające dowody, które mogą później wykorzystać w sądzie. Montują więc niekiedy aplikacje szpiegowskie w telefonie partnera lub podkladają pluskwę. Oprócz tego, że jest to wątpliwe moralnie, niektórzy nie zdają sobie sprawy, że takie czynności nie tylko nie pomogą, ale mogą spowodować konsekwencje prawne. Podsłuchiwanie drugiej osoby jest przestępstwem, które może nawet poskutkować wyrokiem skazującym na karę więzienia do 2 lat.

Warto podkreślić, że w prawowitych przypadkach, gdy osoba podejrzewa, że jest ofiarą nielegalnego działania lub chce zgłosić podejrzenia o przestępstwo, istnieją legalne i odpowiednie kanały do tego celu, takie jak zgłoszenie sprawy organom ścigania, uzyskanie porady prawnej czy wynajęcia specjalistów od wykrywania podsłuchów.

Pomoc detektywa w wykrywaniu podsłuchów

Jeżeli podejrzenia o nieuczciwość partnera są silne, a komunikacja nie przynosi rozwiązania, niektóre osoby decydują się na skorzystanie z usług prywatnego detektywa, który pomoże sprawdzić, czy faktycznie jesteśmy śledzeni. Nie jest trudno zakupić urządzenie podsłuchujące, dużo trudniej natomiast jest je zlokalizować i zneutralizować. Podsłuch może być zamontowany, chociażby we wspólnej sypialni w samochodzie czy innych miejscach, gdzie często przebywamy. Często nawet nie wiemy, czy nasz samochód ma podsłuch, gdyż istnieje wiele sposobów na ukrycie urządzeń szpiegujących w naszym pojeździe. Metody wykrywania podsłuchów stosowane przez profesjonalistów są dużo bardziej zaawansowane.

Dlatego w tej kwestii najlepiej zasięgnąć porady doświadczonych detektywów z naszego biura detektywistycznego Warmix. Nasi specjaliści wyposażeni w odpowiednio zaawansowane urządzenia znajdą każdy nawet najmniejszy i najlepiej ukryty podsłuch. Dzięki technice wykrywania fal radiowych oraz złącz nieliniowych, są w stanie bezbłędnie zlokalizować podsłuch.
Jeżeli zatem obawiasz się, że Twój partner może naruszać Twoją prywatność, niezwłocznie zgłoś się do renomowanego biura detektywistycznego.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy