Podejrzewasz współmałżonka/kę o zdradę? Coś wiecznie nie daje Ci spokoju w zachowaniu drugiej połówki? Chciałbyś poznać prawdę, jednak nigdy nie udało Ci się przyłapać ich na gorącym uczynku? Pozwól sobie pomóc i skontaktuj się z naszymi pracownikami. Od lat zajmujemy się wykrywaniem zdrad. Jako profesjonalna firma detektywistyczna zawsze dokumentujemy ten fakt, abyś mógł przedstawić silne dowody w sądzie. Wszystko odbywa się zgodnie z prawem, tak aby Twoje dokumenty miały ważność dowodową.

Agencja detektywistyczna Białołęka

Nasza firma proponuje swoje usługi w dzielnicy Warszawy, jaką jest Białołęka, jednak nie zamykamy się tylko na ten obszar. Działamy na terenie całej Unii Europejskiej, jak i Europy Wschodniej, ponieważ wiemy, że czasem sprawy są bardzo skomplikowane i wymagają sprawdzenia wielu miejsc i poszlak. Do swojej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, o czym mogą świadczyć pozytywne opinie Klientów, którzy już skorzystali z naszych usług. Często zdarza się tak, że zadowoleni Klienci wracają do nas ponownie w razie potrzeby.

Biuro detektywistyczne Białołęka

Nasz obszar działania jest bardzo szeroki. Zajmujemy się zarówno poszukiwaniem zaginionych osób, wykrywaniem podsłuchów, jak i ukrytych kamer, czy sprawdzanie Twoich przyszłych kontrahentów oraz nieuczciwości konkurencyjnych firm. Jeśli masz jakiś problem, którego nie możesz sam rozwiązać, to napisz do nas, a my na pewno zaradzimy coś na jego rozwiązanie. Nie boimy się żadnego zlecenia, ponieważ jesteśmy profesjonalistami, zajmującymi się usługami detektywistycznymi już wiele lat, więc możesz być pewien, że nic nas nie zaskoczy.

Prowadzisz firmę na Białołęce i potrzebujesz pomocy detektywa? Napisz do nas, pomożemy!

Jeśli prowadzisz swoją firmę na Białołęce i coś Cię nie pokoi w Twojej konkurencji, pośród Twoich pracowników lub nie jesteś pewien czy nie jesteś śledzony albo obserwowany to napisz do nas. Nasi detektywi w razie potrzeby wykonają biały wywiad lub przeprowadzą obserwację osób, które mogą Ci zagrażać. Detektywi zatrudnieni w naszej firmie posiadają licencję detektywa i wiedzą, jak zdobyć potrzebne materiały zgodnie z prawem. Jest to bardzo ważne, aby później mogły być dowodem w sądzie.

Badanie odcisków palców – specjalista pomoże odkryć Ci osobę odpowiedzialną za przestępstwo

Jedną z usług, które proponujemy jest badanie odcisków palców na Białołęce, jak i każdej innej dzielnicy Warszawy i nie tylko. Daktyloskopia pozwoli ustalić, kto dokonał danego przestępstwa oraz wyciągnąć konsekwencję wobec tej osoby. Zdarza się tak, że uda nam się sprawniej ustalić sprawcę od służb mundurowych, co daje naszym Klientom możliwość szybszego rozwiązania sprawy poprzez przedstawienie twardych dowodów.

Pracujemy o każdej porze dnia i nocy, więc jeśli potrzebujesz pomocy detektywa na Białołęce, to możesz się skontaktować z nami niezależnie od pory. Wiemy, że czasem nasze zlecenia wymagają natychmiastowej reakcji, dlatego właśnie pracujemy 24/7. Pozwól sobie pomóc i napisz do nas.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy