Województwo lubelskie jest niezwykle popularne wśród obcokrajowców zza wschodniej granicy, jako potencjalne miejsce do podjęcia próby rozpoczęcia nowego życia, w ramach migracji zarobkowej. W takich miastach jak Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj i Lubartów jest o wiele łatwiej znaleźć pracę, niż zza wschodnią granicą, oczywiście z wyższym wynagrodzeniem.


Różnorodność etniczna sprawia, iż dochodzi do wielu sytuacji, w których jednym z rozwiązań będzie pomoc, której może udzielić prywatny detektyw. Świadczymy usługi detektywistyczne zarówno dla firm jak i dla osób fizycznych. Dla klientów indywidualnych prowadzimy sprawy związane ze sprawami rozwodowymi, począwszy od obserwacji małżonka, dokumentowaniu zdrad, sprawdzaniu poprawności sprawowania opieki nad małoletnimi dziećmi oraz zbieramy dowody potwierdzające twierdzenia naszych klientów, np. w przypadku uzależnienia od hazardu lub narkotyków. Poszukujemy również spadkobierców, osób zaginionych, odnajdujemy również utracone mienie – zarówno zagubione, jak i skradzione.


W przypadku współpracy z przedsiębiorstwami z takich miast jak Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj i Lubartów najczęściej realizujemy zadania związane z weryfikacją pracowników oraz kandydatów na pracowników (w zakresie kluczowych stanowisk), kontrahentów oraz sytuacji, które mogą stanowić czyn nieuczciwej konkurencji. Zajmujemy się również doradztwem z szeroko pojętego bezpieczeństwa, głównie bezpieczeństwa informatycznego, osobistego oraz mienia i obiektów. Świadczymy również usługi z zakresu odnajdywania podsłuchów, które w dalszym ciągu są dosyć popularne w biznesie.


Realizujemy także zadania związane z windykacją, zarówno na zlecenie przedsiębiorstw jak i osób fizycznych. Prowadzimy negocjacje z dłużnikami, ustalamy majątek dłużników oraz ich miejsce pobytu, co często jest niezbędne do skutecznego przeprowadzenia procesu windykacyjnego.

Mapa działaności detektyw Warmix województwo Lubelskie

Lublin

Zamość

Chełm

Biała
Podlaska

Puławy

Świdnik

Kraśnik

Łuków

Biłgoraj

Lubartów

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy