Województwo małopolskie od wielu lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem nie tylko pod kątem turystyki, lecz również migracji zarobkowej. To takie miasta jak Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice czy też Zakopane stają się miejscem, gdzie nowe życie rozpoczynają tysiące osób.


Wraz z napływem nowych mieszkańców powstaje wiele różnego rodzaju przedsiębiorstw. Przykładowo w Krakowie lub Tarnowie skupiają się nowe technologie, Zakopane jest natomiast tzw. „zimową stolicą Polski”, dzięki czemu stanowi ważny punt na turystycznej mapie naszego kraju. Wraz z rozwojem przedsiębiorczości wzrasta liczba przypadków, gdzie prywatny detektyw będzie potrzebny, by móc rozwiązywać problemy a nawet zapobiegać ich występowaniu. W sprawach gospodarczych najpopularniejsze usługi to wywiadownia gospodarcza, czyli sprawdzanie kontrahentów. Często weryfikuje się również pracowników oraz kandydatów na pracowników oraz inne firmy, wobec których zachodzi podejrzenie stosowania działań z zakresu nieuczciwej konkurencji. W miejscowościach takich jak Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice czy też Zakopane sporą część świadczonych usług stanowi również doradztwo, zwłaszcza związane z bezpieczeństwem osobistym, obiektów i mienia jak również cybernetycznym. Należy również pamiętać o coraz częstszym wykorzystywaniem urządzeń podsłuchowych, dlatego też wykrywanie podsłuchów często jest zlecane nam przez klientów.


Poza obsługą firm równie ważna jest obsługa osób fizycznych. Takie miasta jak Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice czy też Zakopane klienci najczęściej zlecają nam sprawy rozwodowe i związane z tym poszukiwanie dowodów zdrady oraz obserwacja małżonka. Takie dokumentowanie zdrady pozwala na zgromadzenie solidnych argumentów podczas sprawy rozwodowej. Pora rozwodami równie często zlecane jest odnajdywanie osób zaginionych czy też spadkobierców, jak również odnajdywanie skradzionego oraz zaginionego mienia. Weryfikuje się również prawidłowość wykonywania opieki nad dziećmi przez małżonków lub osoby, którym dzieci zostały oddane pod opiekę.


Poza powyższymi usługami nasza firma świadczy również usługi z zakresu windykacji. W ramach naszych działań poszukujemy również miejsce pobytu dłużników jak i ich majątek.

Mapa działaności detektyw Warmix województwo Małopolskie

Kraków

Tarnów

Nowy Sącz

Oświęcim

Chrzanów

Olkusz

Nowy Targ

Bochnia

Gorlice

Zakopane

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy