Prowadzimy swoją agencję detektywistyczną w Warszawie w każdej jej dzielnicy, w tym na Ochocie. Jednak wiele zleceń, które wykonaliśmy, otrzymaliśmy z innych miast Polski, jak i Unii Europejskiej. Specyfikacja naszej pracy nie pozwala nam zamknąć się na dany region. Działamy skutecznie i szybko, abyś jak najszybciej dostał odpowiedzi na nurtujące pytania.

Agencja detektywistyczna Ochota

Pomogliśmy już wielu osobom przy okazji spraw rozwodowych czy wykrywaniu zdrad. Nasi detektywi są specjalistami także w branży IT i nie ma ona przed nimi żadnych tajemnic. Dzięki nam możesz wykonać audyt bezpieczeństwa IT, sprawdzić legalność posiadanych danych czy określić tożsamość osób, które dokonały przestępstwa związanych z komputerem lub internetem.

Sprawdź, z kim chcesz podjąć współpracę – biuro detektywistyczne Wirmix zbada przeszłość Twoje pracownika lub partnera biznesowego

Prowadzisz firmę, która posiada wrażliwe dane, nie mogące wydostać się na zewnątrz? Posiadasz innowacyjne technologie, które pozwalają Ci wyprzedzić konkurencję? Nie nawiązuj współpracy z osobami lub instytucjami, których przeszłości nie znasz. Agencja detektywistyczna Warmix może sprawdzić dla Ciebie firmy i osoby, z którymi chcesz podjąć współpracę, dzięki czemu będziesz spokojniejszy o interesy Twojej firmy. Możemy wykonać dla Ciebie bezpieczne pomieszczenia, które będą stanowiły ochronę dla Ciebie i Twoich dokumentów. Możemy również wykonać poprawienia szczelności akustycznej, instalacji systemu wibroakustycznego czy systemu wykrywającego wnoszone urządzenia elektroniczne do bezpiecznego pomieszczenia. Sprawi to, że będziesz mógł czuć się swobodnie i bezpiecznie w swojej firmie.

Ochrona mienia i osób dla Warmix to chleb powszedni

Nasze biuro detektywistyczne proponuje także swoje usług w zakresie ochrony osób i mienia. Ochota to dzielnica, w której mamy wiele budynków, które są pod naszą ochroną. Zajmujemy się instalacją alarmu i systemu monitoringu w różnych obiektach.

Sprawdź, czy nie jesteś podsłuchiwany

Wiele osób i firm, które się do nas zgłasza twierdzi, że są obserwowane albo podsłuchiwane. Większość zleceń w tej dziedzinie pochodzi od firm, które przetwarzają dane poufne lub prowadzą negocjacje na kontakty warte kilka milionów. W tym wypadku nasi detektywi przeprowadzają działania związane z wykryciem kamer i podsłuchów analogowych, GSM czy na liniach telefonicznych. Podczas tych zleceń wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości, jak i również przeprowadzamy manualne przeszukanie. Wykonujemy także działania związane z wykrywaniem urządzeń lokalizujących w samochodach. Wszystko po to, aby nasi Klienci mogli poczuć się bezpiecznie.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy