Nasi Klienci to często osoby, które znalazły się w ciężkiej sytuacji życiowej. Zawsze dążymy do tego, aby im pomóc i przywrócić radość z życia, mimo że początki po znalezieniu dowodów zdrady czy niewierności mogą być ciężkie. Jednak zawsze lepiej wiedzieć o tym, że nasz partner/partnerka jest z nami nieszczera/y.

Agencja detektywistyczna Rembertów to specjaliści w wielu dziedzinach

Jedną z najczęstszych usług, jakie wykonujemy w dzielnicy Rembertów, jest zbieranie dowodów w sprawach rozwodowych, rodzinnych czy majątkowych. Nasza praca zawsze rozpoczyna się od wnikliwej rozmowy z naszym Klientem, ponieważ to podczas niej możemy już bardzo wiele się dowiedzieć i ustalić plan działania. Naszym zadaniem jest zebranie dowodów, które będą przydatne w sądzie. Zgodnie z prawem nasz detektyw nie może zakładać podsłuchów oraz ukrytych kamer, jednak nie znaczy to, że nasz Klient nie może zamontować ich sam na własną odpowiedzialność. Między innymi, dzięki takim działaniom jesteśmy w stanie znaleźć dowody na niewierność czy zdradę. Jest to bardzo ważne w sądzie podczas ustalania orzeczenia o winie rozpadu małżeństwa.

Na każdym etapie naszych działań nasz Klient jest informowany o postępie i to on decyduje, kiedy mamy zakończyć naszą pracę. Zawsze informowany jest o kosztach, jakie będzie musiał ponieś za dane usługi. Czasami nasi Klienci chcą zrezygnować w połowie drogi, ponieważ źle czują się z tym, że śledzą ukochaną osobę, jednak doradzamy, aby nie kończyć obserwacji osoby za wcześniej tylko po zdobyciu mocnych dowód.

Biuro detektywistyczne Rembertów – pomoc w każdej sprawie

Nie zamykamy się tylko na szukanie dowodów rozwodowych czy rodzinnych. Możemy dla Ciebie sprawdzić, czy Twoje dziecko zostawione pod opieką niani jest odpowiednio zaopiekowanie oraz czy nie dzieje się mu krzywda. Jest to bardzo częste zlecenie od rodziców, którzy zamieszkują Rembertów. Sprawdzamy także prawidłową opiekę nad dziećmi w przypadku, gdy małżonkowie się rozeszli. Zapewnienie odpowiednich warunków zarówno materialnych, jak i emocjonalnych dziecku jest bardzo ważne. Jeśli podejrzewasz, że Twój były mąż lub żona źle opiekuje się pociechą, to należy to sprawdzić, ponieważ zapewnienie mu odpowiednich warunków do rozwoju jest najważniejsze. Pomagamy także podczas mediacji, które mają na celu ustalenie opieki nad małoletnim.

Najlepszy prywatny detektyw to my – Warmix

Najlepszym potwierdzeniem tego, że jesteśmy dobrzy w tym, co robimy, jest zadowolenie naszych Klientów. Cieszymy się, że możemy im pomóc rozwiązać ich problemy. Dyskrecja, profesjonalizm i pełne zaangażowanie to coś, co cechuje naszych detektywów. Prowadziliśmy już wiele spraw zarówno dla osób prywatnych, jak i wielkich firm, które dzięki nam odkryły szereg nieprawidłowości w ich firmach. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, to umów się na spotkanie z naszymi detektywami, jesteśmy pewni, że razem znajdziemy wyjście z nawet najgorszej sytuacji.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy