Na usługi detektywa decyduje się coraz więcej osób, które szukają rozwiązania swoich problemów. W naszym biurze detektywistycznym pracują profesjonaliści, którzy są empatyczni i potrafią zrozumieć potrzeby Klienta. Jeśli i Ty potrzebujesz pomocy, to nie czekaj i nie wahaj się, tylko opowiedz nam Twoją historię, a my obiecujemy, że postaramy się pomóc.

Agencja detektywistyczna Targówek

Nasza agencja detektywistyczna w swojej ofercie ma bogaty wachlarz usług. Nie zamykamy się tylko na jeden aspekt życia, ale staramy się pomóc wielu osobom z różnymi problemami. Nasi detektywi bardzo często zajmują się dokumentacją zdrad, przestępstw czy odszukiwaniem zaginionych osób i mienia. Targówek to dzielnica Warszawy, z której mamy bardzo dużo zleceń na usługi detektywistyczne.

Indywidualne podejście do Klienta – ważny aspekt pracy detektywa

Nasi detektywi zdają sobie sprawę z tego, że osoby, które do nas przychodzą, często są w złym stanie emocjonalnym i psychicznym. Wiedzą, że należy ich odpowiednio potraktować i wysłuchać ich problemów, a następnie pomóc je rozwiązać. Wiele właścicieli firm jest załamanych, ponieważ okazuje się, że któryś z jego pracowników wyniósł ważne dane jego przedsiębiorstwa i chce lub już przekazał konkurencji. Naszym zadaniem jest znalezienie sprawcy tego zdarzenia i w razie potrzeby oddanie go w ręce Policji. Nasze biuro detektywistyczne, które proponuje swoje usługi, nie ma ustalonego z góry cennika. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wykorzystujemy inne środki, które są akurat odpowiednie. Na każdym etapie nasz Klient jest informowany o postępie prac i wysokości kosztów.

Warmix współpracuje z Policją

Nasi detektywi niejednokrotnie współpracowali z Policją w przypadku bardzo ciężkich przypadków, prowadząc równoległe śledztwo, które bardzo często pomagało rozwiązać sprawę. Wymiana informacji pozwala nam szybciej i sprawniej znaleźć sprawcę przestępstwa czy osobę zaginioną. Jako detektywi mamy mniejsze uprawnienia niż Policja, więc jej pomoc w niektórych przypadkach sprawiła, że byliśmy w stanie rozwiązać sprawę. Pomoc w kwestiach kontaktów z Policją jest ważnym elementem naszej pracy. Staramy się pomóc naszym Klientom podejść do wielu spraw ze spokojem i opanowaniem, aby uniknąć przykrych niespodzianek.

Rozwiąż swoje problemy – wybierz Warmix

Poczucie bezpieczeństwa to jeden z elementów piramidy Maslowa, który jest bardzo ważny i powinien być zaspokojony. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu swojego spokoju i bezpieczeństwa, ponieważ wydaje Ci się, że ktoś Cię śledzi albo jesteś zdradzany, to skontaktuj się z naszymi detektywami, którzy przywrócą Ci spokój ducha.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy