Myślisz, że Twój bliski Cię oszukuje lub zdradza? Nie wiesz, co masz zrobić, ponieważ on zapewnia, że wszystko jest dobrze? Nadszedł czas by dowiedzieć się prawdy poprzez skorzystanie z usług biura detektywistycznego.

Warmix – biuro detektywistyczne, które rozwiązuje zagadki na Ursusie

Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, jednak zlecenia dostajemy z różnych miejsc naszego kraju, jak i państw Unii Europejskiej i Europy Wschodniej. Nasze działania często wymagają podróży za granicę w celu zdobycia informacji. W swojej ofercie posiadamy między innymi badanie wariografem, które może pomóc zarówno osobom prywatnym, jak i właścicielom firm. Dzięki niemu mogą oni uzyskać informację na temat zdrady, przeszłości partnera czy wykryć pracownika, który jest uzależniony od alkoholu lub środków psychoaktywnych. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, a badania wykonywane są przez specjalistów.

Najlepsza agencja detektywistyczna Ursus

Zaufało nam już wiele osób w trudnych sytuacjach życiowych, które często wracały, aby zlecić nam kolejne zlecenia. Osoby te wiedzą, że podchodzimy do swojej pracy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Sprawdzamy każdy trop, aby nic nie mogło Cię zaskoczyć. Zawsze służymy pomocą zarówno w zagadnieniach związanych z usługami detektywa, jak i pomocą prawną. Współpracujemy z jedną z najlepszych Kancelarii Prawnych, która wygrała wiele trudnych spraw.

Potrzebujesz szkolenia na Ursusie – Warmix ma to w swojej ofercie

Nasza agencja detektywistyczna zajmuje się również wykonywaniem szkoleń, które są obfite w wiedzę. Możemy dla Ciebie przeprowadzić szkolenie z zakresu:

  • O.C. (szkolenia obrona cywilna);
  • P.Poż;
  • Przeciwdziałanie atakom przestępczym;
  • Przeciwdziałania atakom terrorystycznym;
  • Opracowywania planów obrony w zakresie O.C.

Wiele firm, zaufało nam i zleciło szkolenie dla swoich pracowników. Staramy się podejść do szkoleń w taki sposób, aby kursanci wynieśli ogrom wiedzy teoretycznej, ale potrafili ją również wykorzystać w praktyce. Często sama wiedza na dany temat nie wystarczy, jeśli nie potrafimy jej odpowiednio wykorzystać, dlatego właśnie nasi pracownicy kładą duży nacisk na praktykę.

Potrzebujesz ochrony w dzielnicy Ursus? Zgłoś się do nas

Świadczymy usługi ochrony osób i mienia na Ursusie oraz na terenie całego kraju. Prowadzimy ochronę imprez masowych, parkingów, dużych kompleksów handlowych czy obiektów instytucji publicznych. Zapewniamy komfort oraz bezpieczeństwo każdego dnia, napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy