Praca detektywa wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i powinna być wykonywana zgodnie z prawem oraz najwyższą starannością. Detektyw nie może pozwolić sobie na pozyskanie materiału dowodowego w nielegalny sposób, ponieważ nie mógłby on być wówczas przedstawiony w sądzie. Warmix swoje usługi proponuje już prawie 20 lat i wielu zadowolonych Klientów może potwierdzić fakt, że swoją pracę wykonujemy najlepiej jak można.

Sfałszowany dokument? Warmix sprawdzi to dla Ciebie

W swojej ofercie obok dokumentowania zdrad czy obserwacji stron mamy również usługę sprawdzenia autentyczności pisma. Dzięki temu pomogliśmy wielu osobom, które otrzymywały pogróżki czy firmom, u których zostały sfałszowane podpisy na ważnych dokumentach. Aby badanie grafologiczne mogło zostać przeprowadzone, należy dostarczyć oryginał dokumentu oraz próbkę pisma osoby, z której charakterem będzie wykonane porównanie. Każdy człowiek ma niepowtarzalny podpis, który ciężko podrobić. Jednak osoba, która nie ma wiedzy grafologicznej może nie dostrzec różnicy. Nasi specjaliści wykonują badania grafologiczne zlecone zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne.

Prowadzisz firmę i bezpieczeństwo jest dla Ciebie najważniejsze? Poznaj ofertę Warmix

Nasza firma swoje usługi wykonuje często na Ursynowie, czyli dzielnicy Warszawy. Bardzo często w tym miejscu wykonujemy tzw. bezpieczny pokój. Zgłaszają się do nas właściciele firm, którym zależy na bezpieczeństwie pracowników oraz dokumentów, które znajdują się w budynku. Możemy wykonać dla Ciebie poprawienie szczelności akustycznej czy instalację systemu wibroakustycznego, dzięki czemu Twoje biznesowe rozmowy będą bezpieczne. Jeśli obawiasz się, że Twoi współpracownicy mogą wnieść niepożądane przedmioty do Twojej firmy, to możemy zastosować system wykrywający wnoszone urządzenia elektroniczne, co sprawi, że Twoje dokumenty będą bezpieczne.

Jedną z naszych usług jest także wykrywanie podsłuchów i ukrytych kamer. Jeśli prowadzisz firmę, która może być narażona na wyciek danych poufnych lub wiesz, że Twoja konkurencja jest w stanie zrobić wszystko, aby zdobyć dokumentację Twojej firmy, to powinieneś sprawdzić ją pod kątem ukrytych kamer oraz podsłuchu. Nasi detektywi wykonają dla Ciebie specjalistyczne pomiary pola elektromagnetycznego czy przeszukają manualnie całe pomieszczenie. Jesteśmy także w stanie wykryć programy szpiegujące w telefonach oraz urządzenia lokalizujące w samochodzie.

Przestań przejmować się o swoje bezpieczeństwo i powierz je specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. Warmix działa między innymi na Ursynowie, jeśli jednak jesteś z innego miejsca i potrzebujesz pomocy, to skontaktuj się z nami, razem rozwiążemy Twoje problemy i zadbamy o komfort oraz bezpieczeństwo.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy