Nasze biuro detektywistyczne oferuje bogatą gamę usług, które mogą pomóc odzyskać Ci spokój ducha i bezpieczeństwo Twoje, Twoich najbliższych czy firmy. Do każdego zlecania podchodzimy indywidualnie, ponieważ pozornie podobne sprawy mogą całkiem inaczej się skończyć.

Prowadzisz firmę w dzielnicy Wawer lub innej? Potrzebujesz pomocy w zapewnieniu bezpieczeństwa? Prywatny detektyw to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie

Nasza agencja detektywistyczna świadczy usług zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W dzielnicy Warszawy- Wawer najczęściej otrzymujemy zlecenia od przedsiębiorstw, które chcą pozyskać informacje personalne o swoich pracownikach oraz kontrahentach. Wynajęcie prywatnego detektywa w tym celu jest doskonałym rozwiązaniem, które może ustrzec Twoją firmę przed podjęciem współpracy z osobą, która ma złe zamiary wobec Ciebie lub pracuje tak naprawdę dla konkurencji i chce zdobyć ważne dane.

Badanie historii kontrahenta – sprawdź go, zanim podpiszesz umowę

Jeśli chcesz nawiązać współpracę z nową firmą, jednak nie jesteś pewny czy dana firma rzeczywiście jest rzetelna i nie zaszkodzi Twojemu biznesowi to badanie historii firmy kontrahenta zlecone profesjonalnej agencji detektywistycznej, która działa między innymi w Wawrze jest świetnym rozwiązaniem. Zyskasz spokój i uzyskaj informacje, które wykażą czy współpraca z daną firmą ma sens i przyniesie Ci korzyść.

Weryfikacja kondycji finansowej kontrahenta powinna zostać wykonana przed zawarciem dużych umów, które mogą przynieś Ci znaczne zyski. Często osoby przedstawiają swoją firmę, w jak najlepszym świetne, jednak zapominają wspomnieć, że jest ona na skraju bankructwa, a Ty masz być ich szansą na wyjście z dołka. Czy jednak chciałbyś współpracować z taką firmą? Wydaje nam się, że nie, a dzięki naszej pracy możesz dowiedzieć się, czy dana firma ma dobre zamiary w stosunku do Ciebie.

Podejrzewasz zdradę? Znęcanie się nad dziećmi? Nie czekaj tylko zacznij działać

Twój partner lub partnerka wraca coraz później do domu albo w ogóle nie wraca na noc? Często ma wyjazdy służbowe? Jest to pierwszy sygnał, że być może Cię zdradza. Ciężko jest to stwierdzić, podejmując działania samodzielnie. Lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie prywatnego detektywa, który wykona dla Ciebie dokumentację zdrady, o ile do takiej doszło, a jeśli nie to będziesz mieć spokojną głowę. Działamy w różnych dzielnicach Warszawy między innymi w Wawrze.

Rozwiodłeś się i dziecko zostało pod opieką drugiego rodzica, jednak wydaje Ci się, że nie ma zapewnionej odpowiedniej opieki, jeśli nie masz na to wystarczających dowodów, to warto zastanowić się nad zatrudnieniem profesjonalnego detektywa, który sprawdzi, czy zapewniona jest prawidłowa opieka nad dziećmi. Jest to bardzo ważne, bo w tym wieku u naszych pociech kształci się wiele nawyków i przyzwyczajeń. Poza tym nikt nie może być obojętny na krzywdę dzieci. Nie czekaj i już dziś zacznij działać, zanim będzie za późno, napisz do nas i umów się na rozmowę z naszymi detektywami.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy