Pomoc prywatnego detektywa w dzisiejszych czasach może okazać się konieczna. Czasami zdarzają się takie sytuacje, z których myślimy, że już nie ma wyjścia, jednak profesjonalny detektyw może okazać się rozwiązaniem Twoich problemów.

Agencja detektywistyczna Wesoła – sprawdź wachlarz naszych usługami

Jesteśmy firmą, która swoją działalność prowadzi już prawie 20 lat, a dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy pomóc i Tobie. Nasi detektywi to wybitni specjaliści z zakresu IT czy wywiadu gospodarczego. Przyjmujemy zlecenia zarówno od dużych przedsiębiorstw, jak i osób, które są w potrzebie. Rodzaj usług zawsze dostosowany jest do danej sytuacji. Najczęściej zajmujemy się dokumentacją zdrad czy sprawami majątkowymi, ale to nie jedyne obszary, w których działamy. Przeprowadzimy dla Ciebie również wywiad gospodarczy czy zajmiemy się wykryciem nieuczciwej konkurencji oraz znajdziemy osobę odpowiedzialną za ujawnienie informacji stanowiących tajemnicę handlową.

Poszukiwanie osób – czas w tym wypadku jest na wagę złota

Naszym głównym obszarem jest Warszawa, bardzo często dostajemy zlecenia z dzielnicy Wesoła. Zajmujemy się również odnajdywaniem osób zaginionych, jak i poszukiwanych za przestępstwa. W przypadku zaginięcia osób bardzo ważny jest czas dlatego, jeśli w Twojej rodzinie czy wśród znajomych, ktoś długo nie nawiązał kontaktu z najbliższymi, to nie czekaj, tylko zleć poszukiwanie tej osoby naszej agencji detektywistycznej.

Zgubiłeś ważny przedmiot? Nie czekaj, aż ktoś go wykorzysta

Zdarza Ci się zgubić coś? W dzisiejszych czasach wszyscy są bardzo zabiegani i często nie pamiętają, gdzie coś zostawili lub odłożyli, a może jednak zgubili? Nie ma to znaczenia, jeśli jest to coś mało wartościowego jednak, co jeśli jest to firmowy laptop, który zawiera informacje, nie mogące być przez nikogo postronnego? Poszukiwanie utraconego mienia jest jedną z usług, jaką możemy dla Ciebie wykonać. Nasze działania przebiegają szybko i sprawnie, zawsze staramy się odnaleźć zagubiony przedmiot jak najszybciej, ponieważ wiemy, że mógłby wpaść w niepowołane ręce.

Nie wchodź we współpracę z każdą firmą – najpierw zleć wywiad przedsiębiorstwa

Wiele firm zarówno z dzielnicy Warszawy - Wesołej, jak i wielu innych regionów Polski i Unii Europejskiej otrzymuje propozycję współpracy z firmą, która wydaje się bardzo atrakcyjna i ma ona przynieś Twojej firmie ogromne zyski. Czy jednak na pewno jest taka wspaniała, jak się prezentuje? Wywiad przed nawiązaniem współpracy biznesowej jest dobrą opcją, aby to sprawdzić. Nasi detektywi dokładnie sprawdzą historię danej firmy, jej finanse czy zobowiązania wobec innych firm. Dopiero po zdaniu raportu z przeprowadzonych przez nas działań powinieneś rozważyć rozpoczęcie współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany którąś z naszych usług, to skontaktuj się z nami, razem postaramy się znaleźć rozwiązanie Twoich problemów, abyś mógł poczuć się bezpieczny i szczęśliwy.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy