Prowadzisz swoją firmę w Wilanowie i potrzebujesz pomocy z zakresu usług detektywistycznych? Doskonale trafiłeś! Nasi detektywi od lat zajmują się sprawami związanymi z różnego rodzaju biznesami.

Biznes? Sprawdź, z kim nawiązujesz współpracę

Przed podjęciem jakiejkolwiek współpracy zarówno z kontrahentem, innym przedsiębiorstwem czy nowym pracownikiem, sprawdź jego historię, jak i zamiary wobec Twojej firmy. Wielu Klientów, którzy się do nas zgłaszają, narzekają na podjęcie współpracy z firmą, przez którą obecnie notuje tylko straty zamiast zysków. Zawsze staramy się sprawdzić, dlaczego tak się dzieje i jakie można znaleźć rozwiązanie tego problemu. Sprawdzanie wiarygodności kontrahenta czy weryfikacja stanu majątkowego może mieć ogromne znaczenie. Dzięki pracy detektywów możesz poznać historię danego przedsiębiorstwa. Jest to idealna informacja dla Ciebie czy warto podjąć współpracę oraz, czy przyniesie Ci rzeczywiście korzyści.

Weryfikacja pracowników – sprawdź, kim jest osoba, którą chcesz zatrudnić

Nasi pracownicy mogą przeprowadzić dla Ciebie weryfikację pracowników zarówno tych, którzy już u Ciebie pracują, jak i tych, którzy do tego dążą. Dzięki pomocy naszych profesjonalnych detektywów, którzy często wykonują swoje zlecenia w Wilanowie, możesz sprawdzić, czy przedstawione przez Twojego pracownika zwolnienie lekarskie rzeczywiście jest prawdziwe i adekwatne do stanu jego zdrowia. Weryfikacja i sprawdzenie pracowników to także doskonała opcja, aby dowieźć, że dana osoba pracuje dla konkurencji czy wykrada utajnione informacje.

Warmix – oferta zarówno dla firm, jak i osób prywatnych

Nasze biuro detektywistyczne oferuje usługi, które przeznaczone są zarówno dla firm, jak i osób prywatnych borykających się z wieloma problemami. U nas każdy znajdzie pomoc i wsparcie. Najczęściej dostajemy zlecenia na zdobycie dokumentacji do rozwodów, spraw majątkowych czy rodzinnych, jednak nasza oferta jest o wiele szersza. Możemy pomóc Ci w uzyskaniu odpowiedniego odszkodowania z ubezpieczenia. Często jesteśmy świadkami tego, jak agencja ubezpieczeniowa chce oszukać naszego Klienta, oferując mu bardzo niskie odszkodowanie, które nie jest w ogóle adekwatne do szkody poniesionej przez niego. Nasi specjaliści zajmą się ściągnięciem odszkodowania, które będzie Cię satysfakcjonowało. Jeśli dasz nam swoje pełnomocnictwo przy odszkodowaniach, to będziemy mogli pomóc Ci na każdym etapie starań o odpowiednie odszkodowanie.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby z Wilanowa, jak i innych miejsc Polski do współpracy z najlepszymi detektywami, którzy pomogą rozwiązać Twoje problemy.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy