Dobry detektyw jest w stanie odkryć każdą zdradę oraz przeprowadzić biały wywiad, z którego informacje mogą posłużyć Ci w sprawie w sądzie, ponieważ pozyskane są z legalnych i ogólnodostępnych źródeł.

Problemy z alimentami? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc

Nasza agencja detektywistyczna, która działa również na warszawskiej Woli, często zajmuje się sprawami związanymi z alimentami. Możemy udokumentować zdradę dla Ciebie, co pozwoli Ci w sądzie dostać rozwód z orzeczeniem o winie oraz starać się o otrzymanie alimentów zarówno na dzieci, jak i dla Ciebie, jako byłego współmałżonka. Każde nasze działania podejmowane są w sposób dyskretny, ponieważ wiemy, że sprawy związane ze zdradą oraz rozwodem są bardzo delikatne. Jeżeli przyznano Ci alimenty, a jednak ich nie dostajesz, to możesz zwrócić się do nas, a my przeprowadzimy windykację należności. Działamy szybko i sprawnie, ponieważ wiemy, jakie konsekwencje może mieć brak pieniędzy, które miały być przekazane w ramach alimentów.

Miałeś włamanie i masz podejrzanego? Pozwól nam potwierdzić to potwierdzić

Czasami zdarza się tak, że ktoś dokonał włamania do domu lub firmy Klienta, ten jednak nie chce informować o tym fakcie Policji, ponieważ podejrzewa, że sprawcą może być ktoś z jego najbliższego otoczenia. W tym wypadku nasz detektyw może wykryć odciski palców na miejscu zdarzenia, zdjąć je i odpowiednio zabezpieczyć. Daktyloskopia pozwala nam na porównanie dwóch odcisków palca i wskazanie czy są one takie same. Czasem nie potrzeba nawet całego odcisku, ponieważ ktoś ma bardzo specyficzne linie papilarne. Nasi detektywi są także w stanie pozyskać dyskretnie odciski palców od osoby podejrzanej o dokonanie włamania, dzięki czemu specjalista będzie miał materiał do porównania. Dzięki nam możesz rozwiązać swój problem bez angażowania Policji, jeśli nie chcesz, by ta osoba miała problemy z prawem. Klienci, którzy się do nas zgłaszają, często podejrzewają swoje dzieci, dlatego wolą byśmy sprawą zajęli się my, a nie Policja. Zawsze działamy z zachowaniem największej ostrożności i dbamy o dyskrecję.

Podsłuch? Sprawdź, czy ten problem nie dotyczy także Ciebie

Podejrzewasz, że jesteś podsłuchiwany? Możesz mieć rację, bo to coraz częstszy problem, zwłaszcza w firmach, które zawierają wielomilionowe umowy. Konkurencja stara się za wszelką cenę zdobyć interesujące ich informacje, często posuwając się do bardzo nieetycznych działań. Wiele razy już przeprowadzaliśmy sprawdzenie antypodsłuchowe pomieszczeń znajdujących się na warszawskiej Woli, ponieważ nasi Klienci twierdzili, że konkurencja wie za dużo o ich działaniach i niestety mieli rację.

Jeśli i Ty chcesz sprawdzić, jak działamy i co możemy dla Ciebie zrobić, to zapraszamy do naszego biura na rozmowę, podczas której postaramy się razem wybrać najlepszy plan działania, aby rozwiązać Twój problem.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy