Województwo zachodniopomorskie, z racji swojego przygranicznego i nadmorskiego położenia od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem w zakresie migracji zarobkowej. Sporo osób pracuje na terenie Niemiec, otrzymując wynagrodzenie w euro, żyjąc przy tym po naszej stronie granicy i ponosząc niższe koszta codziennego utrzymania. Mocno rozwinięta turystyka regionu sprawia, iż każdego roku przewijają się tu tysiące turystów.


Dla klientów z takich miast jak Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Szczecinek, Police, Wałcz, Białogard czy też Goleniów, jak i z całego województwa zachodniopomorskiego, świadczymy usługi związane ze sprawami rozwodowymi. W ich ramach wykonywane jest dokumentowanie zdrady, obserwacja małżonka, zbieranie dowodów świadczących o uzależnieniu, jak również weryfikowanie poprawności opieki nad małoletnimi dziećmi. Poza sprawami rozwodowymi zajmujemy się również poszukiwaniem spadkobierców oraz osób zaginionych i poszukiwanych przez organy ścigania, odnajdujemy zaginione i skradzione mienie.


W województwie zachodniopomorskim, a zwłaszcza w takich miastach jak Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Szczecinek, Police, Wałcz, Białogard czy też Goleniów, również w sferze biznesowej jest spore zapotrzebowanie na profesjonalne usługi detektywistyczne. Popularne są tu usługi związane z tzw. „wywiadownią gospodarczą”, polegającą na weryfikacji kontrahentów oraz potencjalnych partnerów biznesowych. Często również weryfikuje się pracowników oraz kandydatów na kluczowe stanowiska przedsiębiorstwa, co wielokrotnie pozwala zapobiegać zatrudnianiu osób niewłaściwych, które mogłyby działać na szkodę przedsiębiorstwa. Ważne jest również skuteczne przeciwdziałanie i wykrywanie czynów nieuczciwej konkurencji jak również szpiegostwa przemysłowego. W ramach swoich usług wykonujemy również działania doradcze, związane nie tylko z bezpieczeństwem osobistym, mienia, obiektów, lecz również cybernetycznym.


Zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw podejmujemy się windykacji długów. W ramach tej usługi zajmujemy się negocjacjami z dłużnikami, ustalaniem zarówno miejsca pobytu dłużnika jak i składników jego majątku, które mogą zostać objęte postępowaniem windykacyjnym.

Mapa działaności detektyw Warmix województwo Zachodniopomorskie

Szczecin

Koszalin

Stargard

Kołobrzeg

Świnoujście

Szczecinek

Police

Wałcz

Białogard

Goleniów

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy