Nasza agencja detektywistyczna ma w swojej ofercie usługi skierowane zarówno do osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Działamy zawsze sprawnie, z zachowaniem pełnej dyskrecji, chyba że sytuacja wymaga nagłośnienia sprawy. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt. Nasi detektywi to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz osoby znające branżę IT od podszewki. Takie połączenie sprawia, że nie ma dla nas zlecenia nie do rozwiązania.

Usługi detektywistyczne Żoliborz

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wachlarz usług, które pozwolą Ci dojść do prawdy i rozwiązać Twoje problemy. Zajmujemy się audytami bezpieczeństwa w branży IT, przygotowywaniem bezpiecznych pomieszczeń, windykacją czy wywiadem gospodarczym. Nasi Klienci często zadowoleni z wykonanych przez nas usług wracają ponownie z innym problemem. Zawsze podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie i dokładnie wysłuchujemy tego, co ma nam do powiedzenia, ponieważ już podczas takiej rozmowy możemy uzyskać sporo informacji, które pomogą nam w późniejszej pracy.

Poszukiwanie osób oraz mienia na Żoliborzu

Nasza agencja zajmuje się także poszukiwaniem osób oraz mienia. Nasze usługi dotyczą zarówno osób zaginionych, jak i ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Często wymaga to od nas dużej ilości podróży, aby odnieść oczekiwany skutek i odnaleźć zaginioną czy poszukiwaną osobę. Nasze działania przeprowadzamy dyskretnie, choć w niektórych wypadkach nagłośnienie sprawy za pomocą różnych mediów bardzo pomaga w naszej pracy. Zajmujemy się także grafologią oraz badaniem odcisków palców w różnych częściach Polski, w tym na warszawskim Żoliborzu.

Obawiasz się, że jesteś oszukiwany? Pozwól nam dać Ci spokój ducha

Wiele osób, które się do nas zgłasza, narzeka, że czuje się źle, ponieważ najprawdopodobniej jest oszukiwana przez osoby, które są dla nich najbliższe. W tym wypadku staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby potwierdzić lub zaprzeczyć tym oskarżeniom. Wiemy, że dzięki temu nasz Klient odzyska spokój i równowagę. Zajmujemy się obserwacją osób czy dokumentowanie zdrady. Wszystkie dokumenty tj. zdjęcia, raporty, nagrania pozyskujemy zgodnie z prawem, abyś mógł je później wykorzystać w sądzie podczas rozwodu z orzeczeniem o winie.

Również wielu Klientów, którzy prowadzą swoją firmę, zgłasza się do nas, ponieważ podejrzewa swoich współpracowników o działanie na szkodę przedsiębiorstwa. Nasi detektywi w tym wypadku dostosowują swoje działania do potrzeb Klienta i przeprowadzają sprawdzenie oraz weryfikacje współpracownika, które pozwolą ocenić celowość jego działań.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy