Detektyw od zdrad Warszawa
Sprawy rozwodowe, rodzinne i majątkowe

Obserwacja w Sprawach Rozwodowych, Rodzinnych i Majątkowych. Detektyw od zdrad w WarszawieWykrywanie podsłuchów
Wykrywanie podsłuchów i kamer

Jeżeli obawiasz się, że mogłeś paść ofiarą podsłuchu, oferujemy swoją pomoc w wykrywaniu podsłuchów i kamer.Wywiad gospodarczy
Wywiad gospodarczy

Nigdy nie możemy być w 100% pewni informacji jakie otrzymujemy na temat innych firm czy podmiotów. Skorzystaj z usługi wywiadu gospodarczego w Warszawie!Poszukiwanie osób i mienia
Poszukiwanie osób zaginionych i mienia

Zaginięcie osoby, czy mienia, to bardzo traumatyczne przeżycie, ważne jest w takim momencie, aby podjąć profesjonalne działania w celu ich odnalezieniaAudyt Bezpieczeństwa IT
Audyt bezpieczeństwa IT

Audyt bezpieczeństwa IT - kompleksowa procedura oceny i analizy stanu bezpieczeństwa organizacji.Doradztwo prawno-detektywistyczne
Doradztwo

Prawo jest dziedziną szeroką i jednocześnie stojącą na straży moralności i dobra jednostki.Grafologia
Grafologia

Grafologia Warszawa: Profesjonalne Usługi Badania Pisma i Analizy CharakteruBadania odcisków palców
Badania odcisków palców

Badanie odcisków palców to technika śledcza która zajmuje się badaniami porównawczymi linii papilarnych ludzi.Agencja ochrony mienia
Ochrona mienia

Agencja ochrony mienia Sprawdzanie kontrahentów
Sprawdzanie kontrahentów

Biznes Nadzór - weryfikacja przedsiębiorców, sprawdzanie kontrahentówDetektyw Europa
Detektyw Europa

Usługi detektywistyczne - Unia Europejska, Europa Wschodniapodsłuch w telefonie
Wykrywanie podsłuchów w telefonie

Profesjonalne Wykrywanie Podsłuchów w Telefonie - Warmix Warszawaotwieranie samochodu
Wykrywanie podsłuchów w samochodzie

Profesjonalne Wykrywanie Podsłuchów w Samochodzie - Warmix Warszawabiuro
Wykrywanie podsłuchów w biurach

Profesjonalne Wykrywanie Podsłuchów w Biurach - Warmix Warszawadetektywi
Wykrywanie podsłuchów w domach

Profesjonalne Wykrywanie Podsłuchów w Domach - Twoje Bezpieczeństwo z WarmixUsługi detektywistyczne w Warszawie i na terenie całego kraju

 


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, w sprawach które wymagają specjalistycznego, dokładnego sprawdzenia dotyczących każdej sfery życia.

Sprawy detektywistyczne, którymi się zajmujemy dotyczą naszych najbliższych oraz współpracowników czy partnerów biznesowych. Do najważniejszych można zaliczyć sprawy dotyczące np. podejrzenia o zdradę żony, męża, niespłacalności zaległych zobowiązań finansowych dłużników, sprawdzenia ojcostwa za pomocą badań DNA, informatyki śledczej, ochrony i wielu innych.

Państwa zdanie i komfort są dla nas najważniejsze, dlatego staramy się, aby jakość wykonywanych przez nas usług była jak największa.

Nasi pracownicy dążą do tego, aby osiągać maksymalne efekty przy jak najlepszej cenie, indywidualnie dobranej do każdej sprawy wymagającej detektywa i preferencji klienta. Najwyższy poziom usług detektywistycznych wymaga od nas zatrudnienia najlepszych specjalistów oraz profesjonalnego podejścia i dyskrecji we współpracy z każdym klientem.

 

 

Poszukują Państwo detektywa w rozsądnej cenie, jednakże zachowując jak najwyższą jakość?

 


Nasi pracownicy kierują się w swojej pracy lojalnością uczciwością i zawsze stosują indywidualne podejście do każdego klienta. Cena jest wartością, która ma nam wynagrodzić w pewien sposób pracę i wysiłek włożony w rozwiązanie danej sprawy, dlatego każdej wyceny dokonujemy indywidualnie i zwracając uwagę na każdy aspekt.


Nasze ceny są różne ponieważ dotyczą różnych usług tj. np. ochrona fizyczna i mienia. Usługi detektywistyczne są zależne od czasu trwania zlecenia, ilości roboczogodzin przepracowanych przez pracowników ochrony w miesiącu przy realizacji usługi oraz wartości chronionego .

Ceny naszych usług detektywistycznych są ustalane indywidualnie i są zależne od rodzaju zlecenia, czasu jego trwania, konieczności zaangażowania sił i środków. W cenę nie są wliczone koszty bezpośrednie wykonywania usługi i są naliczane osobno w uzgadnianiu z Klientem w trakcie realizacji zlecenia. Zachęcamy do kontaktu z biurem i umówienia się na spotkanie w celu omówienia wszystkich szczegółów.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy