Prawo jest dziedziną szeroką i jednocześnie stojącą na straży moralności i dobra jednostki.

Dotyka bezpośrednio każdego aspektu naszego, życia zatem jest jego nieodłącznym elementem. W sferze prawnej pomagamy zarówno w zakresie prawa spadkowego, prawa cywilnego i innych, dlatego nasze rozwiązania są nasycone w gromadzenie materiałów dowodowych. Szczególnie jest to ważne, np. przy sprawie rozwodowej z orzekaniem winy, czy podziałem majątku.

Doradztwo prawno-detekwtywistyczne Warszwa
Doradztwo prawno-detekwtywistyczne Warszwa
Doradztwo prawno-detekwtywistyczne Warszwa

W zakres naszych usług wchodzi także doradztwo prawno-detektywistyczne, zakres naszych działań :

  • w sprawach rozwodowych, majątkowych i rodzinnych- czyli wszystkich najbardziej z nami i naszymi najbliższymi związanymi. Te działania wymagają od nas największej delikatności, staranności i dyskrecji.
  • w zakresie zdarzeń w ruchu drogowym i związanym z tym postępowaniem przedprocesowym, na miejscu wypadków i kolizji oraz w sytuacjach spornych na drodze (doświadczeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem nabytym w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji).
  • w zakresie osobowych szkód komunikacyjnych oraz ustalenie możliwości zadośćuczynienia finansowego
  • uzyskania odszkodowania komunikacyjnego od towarzystw ubezpieczeniowych
  • w sprawach gospodarczych
  • prawo spadkowe, związane z dziedziczeniem spadku i wszystkim co jest z tym związane, oraz doradztwo w zakresie innych problemów życiowych

 

W naszym biurze z siedzibą główną w Warszawie, gwarantujemy Państwu całkowitą dyskrecję w prowadzonych sprawach, współpracę z samymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Za każdym razem podchodzimy indywidualnie do klienta budując nowy schemat działania, jednocześnie korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy