Finanse to dziedzina, w której każdy z nas lubi mieć porządek, dlatego tak ważna dla nas jest działka jaką jest windykacja.

Niestety zabieranie z powrotem, swoich pieniędzy nie jest takie proste jak mogło, by się wydawać. Pierwszym poważnym problemem z jakim mamy styczność każdego dnia i nasi klienci to windykacja długów. Nasz pracownik, którym jest detektyw, który ma za zadanie pomóc Państwu w jak najszybszym rozwiązaniu tego problemu. Ciągłe zapewnienia dłużnika o spłacie należności i przekładanie kolejnych terminów to wielki kłopot dla firm czy osób fizycznych, dlatego po wykorzystaniu wszelkich dostępnych środków, warto zgłosić się do specjalistów.

Windykacja
Windykacja
Windykacja

Nasze biuro detektywistyczne, mieszczące się w Warszawie, to wykwalifikowani i doświadczeni profesjonaliści, którzy działając zgodnie z prawem oraz przy wykorzystaniu najlepszych technik nacisku na dłużnika, są w stanie doprowadzić do błyskawicznej spłaty przez niego długu. Do zakresu naszych działań należy: windykacja długów windykacje należności.

Działania rozpoczynamy natychmiast po otrzymaniu zlecenia i bez względu na to czy chodzi o należności krajowe, czy zagraniczne oraz czy dotyczą firm czy osób fizycznych. W zakres naszych obowiązków wchodzi, także windykacja długów detektyw ma za zadanie odszukać wszelkich informacji na temat należności jak i osoby, która je posiada.

Innymi ustalenie miejsca pobytu dłużnika i stanu jego majątku, wezwanie do zapłaty i realizacja różnych sposobów do osiągnięcia celu, negocjowanie oraz nadzorowanie.

Warszawscy detektywi zrobią wszystko, aby Państwa pieniądze do Was wróciły. Naszym pracownikom, można całkowicie zaufać i oddać w ich ręce, jedne z najważniejszych aspektów naszego życia- nasze finanse.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy