Nasz zespół składa się z licencjonowanych prywatnych detektywów, dla których liczy się rzetelność i profesjonalizm. Oferujemy szeroki zakres usług, przeznaczonych w szczególności dla podmiotów gospodarczych i instytucji. Usługi te stanowią doskonałe wsparcie dla biznesu, a podejmowane w ich ramach działania pomagają skutecznie rozwiązać rozmaite problemy, np. związane z windykacją, nielojalnymi pracownikami czy nieuczciwą konkurencją. Dzięki zdobytej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, odznaczamy się wysoką skutecznością działania.

Jako detektywi nie tylko jesteśmy w stanie zdobyć rozmaite materiały rzeczowe, które w wielu przypadkach posiadają kluczowe znaczenie w trakcie postępowania karnego, ale także skutecznie rozwiązujemy konflikty. Dzięki znajomości psychologii i umiejętnościom mediacyjnym, pomagamy doprowadzić do porozumienia pomiędzy różnymi stronami konfliktu. Celem podejmowanych przez nas działań mediacyjnych jest wypracowanie kompromisu, który będzie satysfakcjonujący dla poróżnionych ze sobą stron. Przyjmując rolę mediatorów, dbamy o to aby zachować całkowitą bezstronność względem uczestników mediacji.

Wszystkie działania, jakie podejmujemy w celu osiągnięcia porozumienia między stronami konfliktu są w objęte tajemnicą, a sama mediacja odbywa się dobrowolnie za zgodą jej uczestników. Działania mediacyjne posiadają nieformalny charakter i odbywają się poza drogą sądową, dzięki czemu nie ma konieczności upubliczniania sprawy w sądzie. Kluczowe znaczenie w całym procesie stanowi osiągnięcie konsensusu, co jest możliwe jedynie wtedy, kiedy obie strony konfliktu stwierdzą, że proponowane rozwiązanie jest dla nich korzystne.

Prowadzone przez nas działania mediacyjne mogą odbywać się w zakresie prawa karnego, prawa gospodarczego. prawa cywilnego, prawa pracy. Odbycie mediacji może sprawdzić się w różnych sytuacjach, począwszy od rozwiązywania konfliktów o charakterze czysto zawodowym, po sprawy, które dotyczą życia prywatnego. Z tego względu z naszych usług korzystają nie tylko firmy i korporacje, ale i osoby prywatne, które za naszym pośrednictwem chcą rozwiązać sprawy rodzinne. W tym przypadku działania mediacyjne dotyczą najczęściej spraw rozwodowych, a ich przeprowadzenie pomaga dojść do porozumienia w kwestii opieki nad małoletnim dzieckiem. Dzięki przeprowadzonej przez detektywa mediacji, rodzice mogą na spokojnie wypracować kompromis, który będzie zadowalający dla obu stron i jednocześnie będzie miał na uwadze dobro dziecka.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy