Współczesne technologie komputerowe, informatyczne oraz telekomunikacyjne pozwalają na zdobycie wielu informacji niezbędnych do rozstrzygnięcia trudnej sprawy prywatnej lub biznesowej. Warszawskie biuro detektywistyczne zaprasza do skorzystania z usług w zakresie informatyki śledczej, czyli dziedziny nauk sądowych, która potrafi dostarczyć dużą liczbę dowodów z różnych dziedzin.

Zadania związane z informatyką śledczą:

  • odczytywanie i badanie danych znajdujących się na komputerowych dyskach twardych, w tym plików tekstowych, fotografii, historii przeglądania internetu, archiwum przeprowadzanych za pomocą komunikatorów rozmów itd.,
  • odzyskiwanie danych z rozmaitych nośników, jak komputerowe dyski twarde, karty pamięci, płyty CD i DVD i inne,
  • zdobywanie i odzyskiwanie haseł,
  • analiza zawartości telefonów komórkowych, w tym odczytywanie kart SIM i pamięci urządzenia pod kątem wiadomości, połączeń, listy kontaktów itd.,
  • określanie legalności posiadanych danych,
  • określanie tożsamości osób oraz poszukiwanie przestępstw związanych z komputerem czy internetem.

Nasi prywatni detektywi pomogą Państwu wykorzystując swoje umiejętności i doświadczenie z zakresu informatyki śledczej w sytuacji, gdy dojdzie do kradzieży lub usunięcia danych, zaginięcia lub ucieczki osoby, a także w wielu innych sytuacjach.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy