Chciałbyś pomagać ludziom w sytuacjach zagrożenia i pomagać w rozwiązywaniu ich problemów? Chcesz rzetelnych informacji z zakresu BHP czy wszelkim przeciwdziałaniom przestępczym i terrorystycznym prowadzonym przez naszych specjalistów. Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności z tego zakresu ? Szkolenia obejmują najważniejszą wiedzę pomocną w życiu codziennym oraz zawodowym. Ciebie jak i Twoich pracowników. Pracodawca nie może bowiem pozwolić pracownikowi na podjęcie pracy, dopóki nie uzyska wymaganych kwalifikacji i umiejętności z zakresu przepisów oraz zasad BHP.

Szkolenia z przeciwdziałania atakom przestępczym i terrorystycznym kierujemy również do prokuratorów, funkcjonariuszy Policji, a także dla każdego z Was. Staramy się, aby nasze szkolenia były najbardziej obfite w wiedzę i najbardziej praktyczne.

Kolejnymi produktami jaki możemy Państwu zaoferować są szkolenia:

  • Szkolenia O.C. (szkolenia obrona cywilna),
  • szkolenia BHP,
  • szkolenia P.Poż.,
  • szkolenia przeciwdziałanie atakom przestępczym
  • szkolenia przeciwdziałanie atakom terrorystycznym,
  • szkolenia opracowanie planów obrony w zakresie O.C.

Szkolenia PPOŻ Warszawa

Podstawowym celem proponowanych szkoleń jest zdobycie, poszerzenie oraz ugruntowanie najpotrzebniejszej wiedzy naszych najlepszych pracowników, którzy są również praktykami. Przyswojenia wiedzy z programów dotyczących postępowania w sytuacjach kryzysowych, obrony cywilnej, a także wcześniej wspomnianego BHP. W czasie szkolenia uwzględnimy ciekawe zagadnienia dotyczące np. klęsk żywiołowych, wojny, katastrof technicznych czy innych niebezpiecznych zdarzeń.

Dajemy gwarancję, że udział w naszych szkoleniach przygotuje Państwa i Państwa pracowników do odpowiedniego zachowania się wobec nieoczekiwanym przeciwnościom, tj. wybuch gazu, bomby, wypadek drogowy czy terrorystyczny atak. Dzięki nim zdobędziecie praktyczną wiedzę jak zapewnić sobie i rodzinie bezpieczeństwo.

Jesteśmy pewni, iż ta wiedza- szczególnie w czasach, w których żyjemy- jest niezbędna każdemu z nas.

 

 

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy