Usługami detektywistycznymi są wszystkie czynności polegające na uzyskiwaniu, przetwarzaniu informacji o badanych podmiotach i zdarzeniach. Realizowane są zawsze z największą starannością, działamy w oparciu o wszelkie wnioski, które wyciągamy na podstawie wieloletniego doświadczenia, szerokiej wiedzy i współpracy z najlepszymi specjalistami. Nasi pracownicy są zespołem odpowiednim i rzetelnie dobranych detektywów, których misją jest szybkie zdobywanie istotnych informacji w sprawie. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciwko wszystkich oczekiwań klienta, szczególnie jeżeli chodzi o klientów VIP. Kolejną naszą propozycją specjalnie dla Państwa jest ochrona osobista i ochrona VIP.

Jest to najbardziej wysublimowana i indywidualna oferta dla najbardziej wymagających klientów. Jeżeli czujesz się obserwowany, zagrożony i potrzebujesz kogoś kto Cię będzie chronił przez większość czasu, byś znowu mógł się poczuć swobodnie. Zadbaj o swoje dzieci, żonę czy siebie, nie pozwól, aby jedno negatywne zdarzenie od jakiś zazdrosnych czy źle życzących osób rzutowało na całe życie.

 

W zakres naszej pracy wchodzi:

 • ochrona VIP Warszawa
 • ochrona osobista Warszawa

Ochrona VIP

Proponujemy Państwu najwyższej klasy ochronę osobistą, która zapewni pełen komfort każdego dnia. Zapewniamy bodyguardów z dużym doświadczeniem, a także jeśli jest taka potrzeba zapewniamy samochody dla osoby lub osób ochranianych np. Audi 6. Koszty takich działań są ustalane indywidualnie i są zależne od czasu trwania ochrony oraz jej specyfiki. Zapewniamy doświadczonych agentów o nienagannej prezencji, przy których znowu będą Państwo mogli odczuć bezpieczeństwo każdego dnia i w każdym miejscu. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu ochrony osobistej VIP. Pracujemy w miejscu Państwa zamieszkania, pracy, a także innych wskazanych przez Państwa miejsc, by zapewnić Państwu stałą, doraźną ochronę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przed 24h na dobę, by zapewnić zawsze i wszędzie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

 

1

Czym jest ochrona VIP i ochrona osobista?

Ochrona VIP i ochrona osobista to usługi mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu osobom szczególnie narażonym na różnego rodzaju zagrożenia. Usługi te są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów i obejmują zarówno ochronę fizyczną, jak i wsparcie logistyczne.

2

Kto korzysta z ochrony VIP i ochrony osobistej?

Z ochrony VIP i ochrony osobistej korzystają głównie osoby publiczne, biznesmeni, politycy, celebryci oraz inne osoby, które ze względu na swoje stanowisko, majątek lub popularność mogą być narażone na różne niebezpieczeństwa. Usługi te są również dostępne dla osób prywatnych, które czują się zagrożone.

3

Jakie usługi wchodzą w zakres ochrony VIP i ochrony osobistej?

W zakres ochrony VIP i ochrony osobistej wchodzą:

 • Ochrona fizyczna przez wyszkolonych bodyguardów
 • Ochrona w miejscu zamieszkania, pracy oraz w trakcie podróży
 • Zapewnienie pojazdów do transportu osób chronionych, np. Audi 6
 • Monitoring i kontrola dostępu do chronionych obiektów
 • Analiza i ocena potencjalnych zagrożeń
 • Opracowanie indywidualnych planów ochrony
4

Jak długo trwa ochrona VIP i ochrona osobista?

Czas trwania ochrony VIP i ochrony osobistej zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Może to być krótki okres, np. na czas ważnego wydarzenia, lub długoterminowa współpraca obejmująca stałą ochronę. Wszystkie usługi są dostosowywane do specyficznych wymagań i okoliczności.

5

Jakie są zalety korzystania z ochrony VIP i ochrony osobistej?

Korzystanie z ochrony VIP i ochrony osobistej zapewnia:

 • Spokój i poczucie bezpieczeństwa w codziennym życiu
 • Profesjonalne wsparcie w sytuacjach kryzysowych
 • Zminimalizowanie ryzyka związane z potencjalnymi zagrożeniami
 • Dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta
 • Dyskretną i skuteczną ochronę przez doświadczonych specjalistów

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy