Jesteśmy zespołem licencjonowanych detektywów, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia różnorodnych usług detektywistycznych dla podmiotów gospodarczych, instytucji oraz osób prywatnych. W wykonywanym przez nas zawodzie liczy się profesjonalizm, rzetelność i dyskrecja, dlatego też dbamy o to, aby wszystkie te aspekty były przez nas realizowane. Nasza praca opiera się w znaczniej części na pracy w terenie, a pozyskiwanie rozmaitych informacji i wysokiej jakości materiałów dowodowych wiąże się dla nas z dużym ryzykiem. Każda sprawa nad którą pracujemy wymaga innej strategii i odmiennych metod działania, dlatego w zależności od sytuacji podejmujemy współpracę z informatorami, informatykami śledczymi oraz z policją.

Pod wieloma względami praca prywatnego detektywa i detektywa policyjnego są do siebie zbliżone, jednak różnią się one przede wszystkim zakresem posiadanych uprawnień. Działania prywatnego detektywa są ściśle określone przez ustawę o usługach detektywistycznych, uprawniając go do pozyskiwania i przetwarzania danych osobowych. Uprawnienia funkcjonariusza policji pozwalają mu między innymi na zatrzymanie podejrzanego, przeprowadzenie rewizji osobistej, wejście do mieszkania podejrzanego i przeszukanie go (po uzyskaniu odpowiedniego nakazu). Mimo, że detektyw posiada węższy zakres możliwości niż policjant, to jednak nie jest on ograniczony procedurami, w związku z czym sam może decydować o tym, jaką sprawę przyjmie, jak i może podjąć śledztwo niezwłocznie po przyjęciu zlecenia.

Za względu na charakter naszej pracy, każda podjęta przez nas sprawa wiąże się z nawiązaniem bliżej relacji z klientem – szczegółowo analizujemy jego potrzeby i wraz z nim konsultujemy, jakie środki planujemy zastosować w śledztwie, zapewniamy mu wsparcie i radzimy jak zachować się w trudnych sytuacjach, jak również zostajemy powołani na świadków podczas wejścia sprawy na drogę sądową. Pozostajemy z klientem w stałym kontakcie od momentu podjęcia współpracy do rozstrzygnięcia sprawy. Z kolei dzięki zaufaniu naszych klientów możemy jak najlepiej reprezentować ich potrzeby i pomóc im w rozwiązaniu zaistniałego problemu.

Za sprawą zaufania, jakim darzą nas klienci, którzy się do nas zgłaszają, jesteśmy w stanie skutecznie pozyskiwać materiały dowodowe i istotne dla spawy informacje. Z tego powodu podejmujemy również współpracę z policją, prowadząc równoległe śledztwo, szczególnie w bardziej skomplikowanych sprawach. Zgromadzone przez nas materiały nierzadko wpływają na przebieg śledztwa i powodzenie podjętej sprawy.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy