Realizując zlecenia współpracujemy z Kancelarią Adwokacką adwokata Waldemara P.Puławskiego

Kancelaria Adwokacka mecenasa Waldemara P. Puławskiego powstała w 1992r. W latach 1990 - 1992 był pełnomocnikiem Ministra Sprawiedliwości    Prokuratora Generalnego ds. obsad prokuratorów wojewódzkich i kadr prokuratorskich RP. Współpracował z Senackim Biurem Interwencji. Brał udział w pracach Sejmu nad zmianami Ustawy o Prokuraturze. Pełnił funkcję szefa kadr Prokuratury Wojewódzkiej w Warszawie.

    Kancelaria Adwokacka przyjmuje do prowadzenia przede wszystkim sprawy karne. Podział specjalistyczny w kancelarii obejmuje w szczególności przestępstwa na tle gospodarczym przeciwko: obrotowi gospodarczemu, obrotowi pieniędzmi i papierami wartościowymi, wiarygodności dokumentów, przestępstwami płatnej protekcji, przekupstwa i innych, tzw. urzędniczych przestępstw.
    Kancelaria od chwili powstania specjalizuje się również w sprawach przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, tj. wypadkami drogowymi.
   Kancelaria w obszarze przestępstw przeciwko rodzinie zapewnia reprezentację w sprawach o rozwody.  

     Kancelaria przyjmuje również do prowadzenia sprawy cudzoziemców ubiegających się o uzyskanie legalnego pobytu na terytorium RP.

    W 2001r. Kancelaria zaangażowana została do obrony w najgłośniejszej po roku 1934 sprawie zabójstwa znanego polityka, członka rządu RP.

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy