Poszukując odpowiednich informacji i dowodów w sprawach, jakie na co dzień podejmujemy, sytuacja bardzo często zmusza do zdobycia dźwięku i obrazu z przestrzeni, gdzie uzyskanie tych materiałów może być bardzo trudne i uciążliwe. Jesteśmy jednak na to przygotowani, jak również jesteśmy w stanie pozyskać nagrania audiowizualne z materiałami niezbędnymi do dalszej realizacji sprawy klienta.

W zależności od oczekiwań względem zlecenia, jak również jego trudności, przygotujemy odpowiedni do jego realizacji sprzęt wraz z niezbędnymi akcesoriami oraz zaplanujemy ich wykorzystanie. Jako doświadczona agencja detektywistyczna dysponujemy sprzętem dostosowanym do pracy w niemal każdych warunkach, począwszy od miniaturowych kamer zlokalizowanych w niepozornych przedmiotach, które nie będą budziły żadnych podejrzeń, po kamery odporne na działanie warunków atmosferycznych, kurzu, lub innych uciążliwych czynników.

Wśród sprzętu, którym dysponuje nasza agencja detektywistyczna, znajdują się także kamery umożliwiające rejestrację obrazu i dźwięku w bardzo ciemnych pomieszczeniach. Urządzenia te są dodatkowo trudne do zauważenia z uwagi na brak promiennika podczerwonego, który charakteryzuje mniej profesjonalne i tańsze urządzenia. Sprzęt tego typu można również zamontować w celu dozorowania pomieszczenia lub określonego obszaru, podczas gdy nasi pracownicy będą mogli sterować jego pracą nie znajdując się w jego otoczeniu. Ponadto często stosowanym sprzętem są tzw. fotopułapki, czyli kamery maskujące i przesyłające obraz bezpośrednio do innego miejsca lub rejestrujące w pamięci wewnętrznej rejestratora. Urządzenia tego typu dają możliwość zamontowania ich na otwartym obszarze w celu ochrony mienia lub w celu obserwowania otwartych przestrzeni.

Oprócz kamer, popularnymi urządzeniami stosowanymi w pracy agencji detektywistycznych są mikroskopijne dyktafony lub innego rodzaju mikropodsłuchy, które można zastosować do rejestracji dźwięku o niskiej głośności, w miejscu w którym inne urządzenia mogłyby zostać wykryte, a przede wszystkim mogłyby nie być na tyle skuteczne, by zarejestrowany przez nie dźwięk był słyszalny. Dodatkowo charakterystycznymi urządzeniami występującym w branży są mikrofony laserowe, które dają możliwość podsłuchania dźwięku z obiektów znajdujących się nawet kilkaset metrów od miejsca instalacji mikrofonu.

Swoją ofertę dostosowujemy do charakteru otrzymanego zlecenia. Posiadane przez nas doświadczenie w połączeniu z profesjonalnym sprzętem, jakim dysponujemy są w stanie zapewnić naszym klientom wysoką skuteczność działania, jak również dbamy o zachowanie pełnej dyskrecji.

 

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy