Jesteśmy firmą, która świadczy szeroki wachlarz usług detektywistycznych. Zajmujemy się zarówno sprawami rodzinnymi, majątkowymi, jak i prowadzimy działania mające na celu wsparcie instytucji i podmiotów gospodarczych. Jako profesjonaliści dbamy o to, aby jak najlepiej reprezentować interesy naszych klientów. Oferujemy kompleksowe wsparcie i doradztwo, począwszy od szczegółowej analizy potrzeb naszych klientów, przez opracowanie i wdrożenie odpowiedniej strategii działania, po reprezentowanie klienta podczas procesu sądowego, jeżeli wymaga tego sytuacja. Naszym klientom zapewniamy rzetelność i całkowitą dyskrecję.

Usługi jakie świadczymy dla klientów biznesowych obejmują między innymi wywiad gospodarczy, obserwację osób, wykrywanie nieuczciwej konkurencji, wykrywanie podsłuchów i monitoringu czy działania windykacyjne. Oferujemy również dostarczanie dokumentów i przedmiotów za pokwitowaniem na wskazany adres. Osoby prowadzące przedsiębiorstwa doskonale zdają sobie sprawę jak ważnym aspektem w biznesie jest poufność. Z tego powodu wszelkie informacje dotyczące kondycji firmy, jej działań i przyjętych strategii powinny pozostać wyłącznie w kręgu osób, które odpowiadają za przeprowadzanie określonych procesów. W przypadku kiedy potrzebujemy dostarczyć ważną dokumentację lub przedmiot konkretnej osobie, jednak nie jesteśmy w stanie zrobić tego osobiście, warto w tym celu skorzystać z profesjonalnych usług detektywistycznych, ponieważ istotne jest, aby poufne informacje trafiły wyłącznie do powołanej do tego osoby.

Wysłanie ważnej przesyłki drogą pocztową lub za pośrednictwem firmy kurierskiej nie zawsze gwarantuje, że jej zawartość bezpiecznie trafi w ręce adresata. Istnieje ryzyko, że wysłany przez nas przedmiot lub dokumentacja zostaną po drodze uszkodzone, zaginą lub co gorsza wpadną w niepowołane ręce. Aby mogli mieć Państwo pewność, że ważna przesyłka trafi prosto do adresata, pomożemy ją w Państwa imieniu dostarczyć. Przesyłka zostanie przekazana przez nas niezwłocznie na wskazane miejsce. Jest to istotne szczególnie wtedy, kiedy klientowi zależy na czasie. Wszystkie czynności, jakie podejmujemy w ramach oferowanej usługi odbywają się legalnie, zgodnie z obowiązującym prawem. Po dostarczeniu przesyłki otrzymają Państwo pokwitowanie, że została ona odebrana przez adresata w ustalonym terminie. Korzystanie z usług prywatnego detektywa pozwoli Państwu uniknąć nieprzyjemnej sytuacji, w której nadana przesyłka nie dotarłaby do właściwej osoby, co pomoże oszczędzić czas i niepotrzebny stres.

 

Zaufali nam

logo IBM
logo Biedronka
logo Lilly
logo Toyota
logo Whirlpool
logo Regus
Zapoznaj się z naszym blogiem

Dowiedz się, jak rozwiązujemy zagadki, jakie techniki stosujemy i poznajcie najbardziej zaskakujące przypadki z przeszłości i teraźniejszości.


Sprawdź nasze inne usługi

Poznaj naszą ofertę dodatkową i odkryj, jak możemy pomóc Ci pomóc. Razem ścigamy prawdę!


mapa województw Polski

Obszar działania

Główne biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie, niemniej podejmujemy się prowadzenia spraw z całej Polski, prosimy o kontakt, pomożemy.

Podejmujemy się prowadzeniem spraw na terenie całego kraju


Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej na wszystkie Twoje pytania, Odwiedź również nasze biuro, by opowiedzieć o swoim problemie.

Nasze biuro

ul. Wincentego Rzymowskiego 47
02-697 Warszawa

Formularz kontaktowy