Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Cennik

 

Cennik usług :

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, w sprawach które wymagają specjalistycznego, dokładnego sprawdzenia dotyczących każdej sfery życia.

Sprawy, którymi się zajmujemy dotyczą naszych najbliższych oraz współpracowników czy partnerów biznesowych. Do najważniejszych można zaliczyć sprawy dotyczące np. podejrzenia o zdradę żony, męża, niespłacalności zaległych zobowiązań finansowych dłużników, sprawdzenia ojcostwa za pomocą badań Dna, informatyki śledczej, ochrony i wielu innych.

Państwa zdanie i komfort są dla nas najważniejsze, dlatego staramy się, aby jakość wykonywanych przez nas usług była jak największa.

Nasi pracownicy dążą do tego, aby osiągać maksymalne efekty przy jak najlepszej cenie, indywidualnie dobranej do każdej sprawy i klienta. Najwyższy poziom usług wymaga od nas zatrudnienia najlepszych specjalistów oraz profesjonalnego podejścia i dyskrecji we współpracy z każdym klientem.

 

Poszukują Państwo detektywa w rozsądnej cenie, jednakże zachowując jak najwyższą jakość?
Nasi pracownicy kierują się w swojej pracy lojalnością uczciwością i zawsze stosują indywidualne podejście do każdego klienta. Cena jest wartością, która ma nam wynagrodzić w pewien sposób pracę i wysiłek włożony w rozwiązanie danej sprawy, dlatego każdej wyceny dokonujemy indywidualnie i zwracając uwagę na każdy aspekt.


Nasze ceny są różne ponieważ dotyczą różnych usług tj. np. ochrona fizyczna i mienia. Usługi detektywistyczne są zależne od czasu trwania zlecenia, ilości roboczogodzin przepracowanych przez pracowników ochrony w miesiącu przy realizacji usługi oraz wartości chronionego .

Ceny naszych usług detektywistycznych są ustalane indywidualnie i są zależne od rodzaju zlecenia, czasu jego trwania, konieczności zaangażowania sił i środków. W cenę nie są wliczone koszty bezpośrednie wykonywania usługi i są naliczane osobno w uzgadnianiu z Klientem w trakcie realizacji zlecenia. Zachęcamy do kontaktu z biurem i umówienia się nop. Na spotkanie w celu omówienia wszystkich szczegółów.

 

 

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie