Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Detekcja ukrytych miniaturowych kamer AV

 

Urządzenia do monitoringu możemy obecnie spotkać niemal na każdym kroku – w sklepach, w miejscu pracy, urzędach, środkach komunikacji publicznej, czy na drogach. Ich obecność jest w pełni uzasadniona, ponieważ mają one służyć ogólnemu bezpieczeństwu, zapobiegając kradzieżom czy aktom wandalizmu. Również coraz więcej osób prywatnych korzysta z kamer monitoringowych, zabezpieczając w ten sposób dom, mieszkanie lub samochód przed niepożądanym działaniem osób trzecich. Monitorując nasze otoczenie możemy czuć się pewnie i bezpiecznie. Z kolei w przypadku zaistnienia szkody możemy dysponować materiałem, który pomoże nam zlokalizować sprawcę zdarzenia.

Oprócz wymienionych aspektów, obecność urządzeń audio video może także w znacznym stopniu zagrażać naszej prywatności. Sprzęty te są obecnie nie tylko wyjątkowo tanie i łatwe do nabycia, ale także mogą występować w bardzo niewielkich rozmiarach. Biorąc pod uwagę wymienione aspekty oraz ogólne możliwości kamer, są one często wykorzystywane celach inwigilacyjnych. Do szpiegowania najczęściej używa się miniaturowych ukrytych kamer, które można z łatwością zakamuflować w wybranym przedmiocie, pomieszczeniu lub pojeździe bez wzbudzania czyichkolwiek podejrzeń.

Nowoczesne modele kamer pozwalają na zarejestrowanie wysokiej jakości obrazu i dźwięku, które można odtwarzać w czasie rzeczywistym za pośrednictwem komputera lub smartfona. Jeżeli w naszym miejscu zamieszkania lub miejscu pracy znajduje się ukryta kamera, to może to oznaczać, że jesteśmy nieustannie obserwowani przez osoby trzecie. Tego typu praktyki mogą być stosowane np. przez zazdrosnych małżonków, chcących zweryfikować wierność męża lub żony, osoby wrogo nastawione do naszej osoby lub przez nieuczciwą konkurencję.

Jeżeli przypuszczamy, że możemy być obserwowani przez nielegalne urządzenia monitorujące, warto to weryfikować. Samodzielne wykrycie obecności ukrytych kamer może być bardzo trudne, ze względu na fakt, że urządzenia te mogą być zakamuflowane praktycznie wszędzie. W takiej sytuacji niezbędna może okazać się pomoc prywatnego detektywa, posiadającego wiedzę z zakresu wykrywania urządzeń szpiegowskich.

Warmix Detektyw Warszawa dysponuje specjalistycznym sprzętem, który w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem umożliwi zlokalizowanie ukrytych miniaturowych kamer audio video w Państwa otoczeniu. Zlokalizujemy wrogie urządzenia – skutecznie i dyskretnie. Zakres naszych usługi i strategię działania dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. Oferujemy również fachowe doradztwo w zakresie przeciwdziałania urządzeniom szpiegowskim.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie