Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Detektyw Małopolskie

Województwo małopolskie od wielu lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem nie tylko pod kątem turystyki, lecz również migracji zarobkowej. To takie miasta jak Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice czy też Zakopane stają się miejscem, gdzie nowe życie rozpoczynają tysiące osób.


Wraz z napływem nowych mieszkańców powstaje wiele różnego rodzaju przedsiębiorstw. Przykładowo w Krakowie lub Tarnowie skupiają się nowe technologie, Zakopane jest natomiast tzw. „zimową stolicą Polski”, dzięki czemu stanowi ważny punt na turystycznej mapie naszego kraju. Wraz z rozwojem przedsiębiorczości wzrasta liczba przypadków, gdzie prywatny detektyw będzie potrzebny, by móc rozwiązywać problemy a nawet zapobiegać ich występowaniu. W sprawach gospodarczych najpopularniejsze usługi to wywiadownia gospodarcza, czyli sprawdzanie kontrahentów. Często weryfikuje się również pracowników oraz kandydatów na pracowników oraz inne firmy, wobec których zachodzi podejrzenie stosowania działań z zakresu nieuczciwej konkurencji. W miejscowościach takich jak Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice czy też Zakopane sporą część świadczonych usług stanowi również doradztwo, zwłaszcza związane z bezpieczeństwem osobistym, obiektów i mienia jak również cybernetycznym. Należy również pamiętać o coraz częstszym wykorzystywaniem urządzeń podsłuchowych, dlatego też wykrywanie podsłuchów często jest zlecane nam przez klientów.


Poza obsługą firm równie ważna jest obsługa osób fizycznych. Takie miasta jak Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice czy też Zakopane klienci najczęściej zlecają nam sprawy rozwodowe i związane z tym poszukiwanie dowodów zdrady oraz obserwacja małżonka. Takie dokumentowanie zdrady pozwala na zgromadzenie solidnych argumentów podczas sprawy rozwodowej. Pora rozwodami równie często zlecane jest odnajdywanie osób zaginionych czy też spadkobierców, jak również odnajdywanie skradzionego oraz zaginionego mienia. Weryfikuje się również prawidłowość wykonywania opieki nad dziećmi przez małżonków lub osoby, którym dzieci zostały oddane pod opiekę.


Poza powyższymi usługami nasza firma świadczy również usługi z zakresu windykacji. W ramach naszych działań poszukujemy również miejsce pobytu dłużników jak i ich majątek.

Kraków

Tarnów

Nowy Sącz

Oświęcim

Chrzanów

Olkusz

Nowy Targ

Bochnia

Gorlice

Zakopane

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie