Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Doradztwo

 

Prawo jest dziedziną szeroką i jednocześnie stojącą na straży moralności i dobra jednostki.

Dotyka bezpośrednio każdego aspektu naszego, życia zatem jest jego nieodłącznym elementem. W sferze prawnej pomagamy zarówno w zakresie prawa spadkowego, prawa cywilnego i innych, dlatego nasze rozwiązania są nasycone w gromadzenie materiałów dowodowych. Szczególnie jest to ważne, np. przy sprawie rozwodowej z orzekaniem winy, czy podziałem majątku.

 

Współpraca w zakresie doradztwa prawnego zawsze zapewnia pełną rzetelność i dyskrecję świadczonych usług, które są połączone z terminową realizacją powierzonych nam zadań. Staramy się zawsze działać etycznie i nie doprowadzać do konfliktów interesów, staramy się również by nasz klient zawsze był w pełni zadowolony ze świadczonych przez nas usług.

 

W zakres naszych usług wchodzi także doradztwo prawno-detektywistyczne, zakres naszych działań :

 • w sprawach rozwodowych, majątkowych i rodzinnych- czyli wszystkich najbardziej z nami i naszymi najbliższymi związanymi. Te działania wymagają od nas największej delikatności, staranności i dyskrecji.

 • w zakresie zdarzeń w ruchu drogowym i związanym z tym postępowaniem przedprocesowym, na miejscu wypadków i kolizji oraz w sytuacjach spornych na drodze (doświadczeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem nabytym w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji).

 • w zakresie osobowych szkód komunikacyjnych oraz ustalenie możliwości zadośćuczynienia finansowego

 • uzyskania odszkodowania komunikacyjnego od towarzystw ubezpieczeniowych

 • w sprawach gospodarczych

 • prawo spadkowe, związane z dziedziczeniem spadku i wszystkim co jest z tym związane

  oraz doradztwo w zakresie innych problemów życiowych

   

  W naszym biurze z siedzibą główną w Warszawie, gwarantujemy Państwu całkowitą dyskrecję w prowadzonych sprawach, współpracę z samymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem. Za każdym razem podchodzimy indywidualnie do klienta budując nowy schemat działania, jednocześnie korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

 • PROFESJONALIZM
 • DYSKRECJA
 • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie