Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Grafologia

Grafologia jest to dziedzina  kryminologii i psychologii. Przy jej pomocy bada się autentyczność pisma oraz ustala się powiązania między charakterem pisma a osobowością autora. Daje możliwość potwierdzić bądź wykluczyć daną osobę z kręgu podejrzanych.  Tak jak każdy człowiek ma inny kod DNA, tak też każdy człowiek ma niepowtarzalne i silnie zindywidualizowane pismo. W związku tym, tak silny nacisk kładzie się na własnoręczne podpisy pod ważnymi dokumentami.

Oferuję usługi grafologiczne w zakresie:

  • określania zgodności podpisów,
  • identyfikacji osób piszących anonimy,
  • badań porównawczych dotyczących pisma.

W zakresie oferowanych usług przygotowuję opisy
charakterologiczne osobowości na podstawie charakteru pisma i innych
danych, jakie mogą być pomocne w tworzeniu portretu
psychologicznego.

Uwaga:

 Aby grafolog mógł sporządzić ekspertyzę, należy dostarczyć oryginał dokumentu, który określa się jako materiał dowodowy, oraz próbkę pisma osoby z której charakterem pisma ma być prowadzone porównanie które określa się jako  materiał porównawczy).

Oferujemy  możliwość badań grafologicznych na zlecenie prywatne ( to jest osoby fizycznej lub firmy).

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.