Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Ochrona VIP

Usługami detektywistycznymi są wszystkie czynności polegające na uzyskiwaniu, przetwarzaniu informacji o badanych podmiotach i zdarzeniach. Realizowane są zawsze z największą starannością,działamy w oparciu o wszelkie wnioski,które wyciągamy na podstawie wieloletniego doświadczenia, szerokiej wiedzy i współpracy z najlepszymi specjalistami. Nasi pracownicy są zespołem odpowiednim i rzetelnie dobranych detektywów, których misją jest szybkie zdobywanie istotnych informacji w sprawie. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciwko wszystkich oczekiwań klienta, szczególnie jeżeli chodzi o klientów VIP. Kolejną naszą propozycją specjalnie dla Państwa jest ochrona osobista i ochrona VIP.

Jest to najbardziej wysublimowana i indywidualna oferta dla najbardziej wymagających klientów. Jeżeli czujesz się obserwowany, zagrożony i potrzebujesz kogoś kto Cie będzie chronił przez większość czasu, byś znowu mógł się poczuć swobodnie. Zadbaj o swoje dzieci, żonę czy siebie, nie pozwól, aby jedno negatywne zdarzenie od jakiś zazdrosnych czy źle życzących osób rzutowało na całe życie.

 

W zakres naszej pracy wchodzi:

-ochrona VIP Warszawa

-ochrona osobista Warszawa

 

Proponujemy Państwu najwyższej klasy ochronę osobistą, która zapewni pełen komfort każdego dnia. Zapewniamy bodyguardów z dużym doświadczeniem, a także jeśli jest taka potrzeba zapewniamy samochody dla osoby lub osób ochranianych np. Audi 6. Koszty takich działań są ustalane indywidualnie i są zależne od czasu trwania ochrony oraz jej specyfiki. Zapewniamy doświadczonych agentów o nienagannej prezencji, przy których znowu będą Państwo mogli odczuć bezpieczeństwo każdego dnia i w każdym miejscu. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu ochrony osobistej VIP. Pracujemy w miejscu Państwa zamieszkania, pracy, a także innych wskazanych przez Państwa miejsc, by zapewnić Państwu stałą, doraźną ochronę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przed 24h na dobę, by zapewnić zawsze i wszędzie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie