Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Pełnomocnictwo przy odszkodowaniach

W życiu zdarzają się różne sytuacje i zarówno nas, jak i naszych bliskich mogą spotkać wypadki. Na taką ewentualność zostają podpisane stosowne ubezpieczenia, które mogą zrekompensować koszty leczenia czy też odpowiedniej rehabilitacji. Obok problemów ze zdrowiem bardzo częstym skutkiem sytuacji losowych są straty materialne poniesione w przypadku powodzi lub kradzieży. Często jednak zdarza się, że towarzystwa ubezpieczeniowe proponują nieadekwatnie niską kwotę odszkodowania, która może nie pokrywać kosztów, jakie trzeba ponieść, by powrócić do sprawności lub naprawić uszkodzenia. Z każdej sytuacji jest jednak jakieś wyjście, dlatego oferujemy dla Państwa pełnomocnictwo przy odszkodowaniach, dzięki któremu będzie można uzyskać godną sumę pieniędzy.

W interesie towarzystw ubezpieczeniowych jest niestety zaniżanie wysokości odszkodowania. Często można spotkać się z sytuacją, w której oferowana suma nie pozwala na normalne życie, nie wspominając już o kosztach leków i rehabilitacji. Żeby uniknąć takich problemów, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Pomożemy wskazać dokumenty, które będą niezbędne w procesie oraz zasugerujemy jakie badania warto wykonać, by mieć więcej dowodów. W sytuacji, w której została przyznana zaniżona wartość lub też towarzystwo ubezpieczeniowe nie przyznało żadnej kwoty można zwrócić się o ponowne rozpatrzenie sprawy. Często zdarza się, że firmy ubezpieczeniowe nie uznają roszczeń klientów, dlatego w sytuacji, w której zostaje nam udzielone pełnomocnictwo przy odszkodowaniach jesteśmy w stanie skierować sprawę do sądu i reprezentować naszego Klienta.

Ubezpieczyciele w wielu sytuacjach zwyczajnie nie wierzą w zaistniałe wypadki. Wiele osób dostaje odmowę, z której wynika, że w danych okolicznościach opisane zdarzenie nie mogło mieć miejsca. Jeżeli doskonale wiemy o tym, że staliśmy się ofiarą wypadku i daleko nam do oszusta, który chce wyłudzić odszkodowanie, warto jest dochodzić swoich praw. Dzięki naszej pomocy sprawa będzie mogła korzystnie potoczyć się w sądzie. Znalezienie świadków zdarzenia, którzy przedstawią jednoznaczne i logiczne zeznania może stanowić klucz do sukcesu. W razie jakichkolwiek problemów warto skontaktować się z nami, ponieważ pomożemy wskazać kroki, które należy wykonać w pierwszej kolejności. Bogate doświadczenie, które udało nam się dotychczas zdobyć oraz zamiłowanie do tego co robimy to recepta na sukces, zarówno nasz jak i naszych Klientów. Warmix Detektyw Warszawa do każdej ze spraw podchodzi z niezwykłą dokładnością, analizując wszystkie zebrane informacje, dlatego też jesteśmy w stanie wyciągnięcie odpowiednie wnioski, a tym samym pomóc naszym klientom otrzymać godne pieniądze.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie