Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Porady prawne

Realizując zlecenia współpracujemy z Kancelarią Adwokacką adwokata Waldemara P.Puławskiego

Kancelaria Adwokacka mecenasa Waldemara P. Puławskiego powstała w 1992r. W latach 1990 - 1992 był pełnomocnikiem Ministra Sprawiedliwości    Prokuratora Generalnego ds. obsad prokuratorów wojewódzkich i kadr prokuratorskich RP. Współpracował z Senackim Biurem Interwencji. Brał udział w pracach Sejmu nad zmianami Ustawy o Prokuraturze. Pełnił funkcję szefa kadr Prokuratury Wojewódzkiej w Warszawie.

    Kancelaria Adwokacka przyjmuje do prowadzenia przede wszystkim sprawy karne. Podział specjalistyczny w kancelarii obejmuje w szczególności przestępstwa na tle gospodarczym przeciwko: obrotowi gospodarczemu, obrotowi pieniędzmi i papierami wartościowymi, wiarygodności dokumentów, przestępstwami płatnej protekcji, przekupstwa i innych, tzw. urzędniczych przestępstw.
    Kancelaria od chwili powstania specjalizuje się również w sprawach przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, tj. wypadkami drogowymi.
   Kancelaria w obszarze przestępstw przeciwko rodzinie zapewnia reprezentację w sprawach o rozwody.  

     Kancelaria przyjmuje również do prowadzenia sprawy cudzoziemców ubiegających się o uzyskanie legalnego pobytu na terytorium RP.

    W 2001r. Kancelaria zaangażowana została do obrony w najgłośniejszej po roku 1934 sprawie zabójstwa znanego polityka, członka rządu RP.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie