Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Poszukiwanie mienia

 

Kradzieże są niezwykle powszechnymi sytuacjami. Bardzo łatwo można „pozbyć się” portfela lub telefonu w środkach komunikacji miejskiej. Zdarzyć się może jednak, że kradzież dotyczy znacznie bardziej wartościowych przedmiotów lub też danych. W takich sytuacjach ciężko jest pogodzić się z utratą, ponieważ może ona generować ogromne straty. Jeżeli zaginęła Państwu na przykład drogocenna maszyna, dysk twardy z ważnymi informacjami czy też samochód ciężarowy wraz z ładunkiem oferujemy pomoc w poszukiwaniach.

W sytuacji, w której przedmiot zniknął bez śladu, niezwykle trudne jest zlokalizowanie miejsca, w którym się znajduje, jak i osoby odpowiedzialnej za kradzież. Zatrudnienie prywatnego detektywa może być w beznadziejnych sytuacjach bardzo pomocne. Współpraca firmy detektywistycznej z policją pozwala na kompleksowe sprawdzenie osób, które mogą być zamieszane w sprawę. Mimo tego, że poszukiwanie mienia bywa niezwykle trudnym zadaniem, to dzięki naszemu doświadczeniu i wykorzystywaniu sprzętów najwyższej klasy, możliwe jest odnalezienie skradzionych przedmiotów. Dodatkowo klient otrzyma raport, który będzie mógł stanowić materiał dowodowy podczas prowadzonych procesów sądowych.

W swojej karierze wykonywaliśmy wiele zleceń, dlatego też doskonale wiemy od czego zacząć. Niezależnie od tego czy mienie zostało skradzione czy też ukryte przed wierzycielami, jesteśmy w stanie ustalić gdzie się znajduje. Dzięki informacjom uzyskanym od klienta oraz wykorzystaniu odpowiednich metod, w krótkim czasie możemy odzyskać utracone przedmioty, nawet gdy znajdują się one w rękach osób trzecich. Czasami wydaje się, że skradziona rzecz dosłownie „zapadła się pod ziemię” i ciężko znaleźć punkt zaczepienia. Wnikliwa obserwacja jest jednak często wystarczającą metodą, szczególnie gdy zajmują się nią profesjonaliści z pomocą odpowiednich urządzeń.

Niezależnie od tego czy jesteś osobą prywatną czy też przedstawicielem firmy, w której dokonano kradzieży, jesteśmy w stanie pomóc. Zapewniamy wykonanie zadań na najwyższym poziomie przy zachowaniu odpowiedniej dyskrecji. Nasza pomoc będzie również doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które borykają się z „delikatnymi problemami”, na przykład kradzieżami, w które są zamieszani członkowie rodziny. Poszukiwanie mienia może odbywać się nawet bez interwencji służb mundurowych, co w wielu sytuacjach stanowi priorytet. W przypadku kradzieży dokonywanych w przedsiębiorstwach jesteśmy w stanie sprawdzić podejrzanych pracowników, co często pozwala na zlokalizowanie źródła problemu i wyciągnięcie stosownych konsekwencji.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie