Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Określenie ryzyka utraty informacji w przypadku zauważenia sytuacji sprzyjających instalacji podsłuchu

 

Osoby sprawujące ważne funkcje w przedsiębiorstwie, takie jak prezesi, członkowie zarządu, czy dyrektorzy mogą być szczególnie narażone na nieczyste zagrywki ze strony konkurencyjnych firm. Największe zagrożenie związane jest zwykle z działaniem konkurencyjnych firm, jak i nielojalnych pracowników, którzy często są w stanie uciec się do nieczystych zagrywek w celu pozyskania poufnych informacji. Zdobyta wiedza może zostać wykorzystana do uzyskania przewagi nad konkurencją, przejęciem pracowników czy kluczowych kontrahentów, jak również może stanowić źródło szantażu.

Jednymi z najczęstszych działań, jakie mogą zostać podjęte w celu zdobycia ważnych informacji jest stosowanie różnorodnych urządzeń podsłuchowych, które są w stanie przechwytywać dźwięk z najbliższego otoczenia. Wśród popularnych pluskiew można znaleźć niewielkie nadajniki, które za pomocą wbudowanego mikrofonu i anteny zbierają dźwięki, wzmacniają je i następnie przekazują do odbiornika. Może się to odbywać za pomocą fal radiowych lub sieci GSM. Pluskwy umieszcza się najczęściej w pomieszczeniach lub wewnątrz pojazdów, a dzięki ich małemu rozmiarowi mogą być one sprytnie zakamuflowane w niemal każdym miejscu. Popularnym rozwiązaniem jest także podsłuchiwanie linii telefonicznych oraz instalowanie oprogramowania szpiegowskiego na telefonach komórkowych, dzięki czemu prowadzone przez nas rozmowy mogą być z łatwością przechwycone.

Wyciek istotnych danych może wiązać się z poważnymi konsekwencjami dla przedsiębiorstwa, zagrażając jego bezpieczeństwu i finansom. W celu uniknięcia niepożądanej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnego detektywa, który oceni ryzyko podsłuchu, jak również pomoże wdrożyć odpowiednie działania w celu zabezpieczenia firmy przed inwigilacją. Pracę z klientem zaczynamy od szczegółowej analizy jego potrzeb, na podstawie której przyjmujemy określoną strategię działania. Przeprowadzimy dokładny przegląd miejsca pracy naszych klientów oraz urządzeń i oprogramowania, na których na co dzień pracują.

Warmix Detektyw Warszawa zapewnia fachowe doradztwo z zakresu urządzeń podsłuchowych, jakie mogą zagrażać poufności przedsiębiorstwa. Doradzimy również w jaki sposób zabezpieczyć się przed urządzeniami szpiegowskimi oraz jakie działania należy podjąć w sytuacji, kiedy pojawi się podejrzenie podsłuchu. Oszacowanie ryzyka podsłuchu i podjęcie działań prewencyjnych pomoże firmie zabezpieczyć się przed ryzykiem wieku ważnych informacji, jak również pomoże jej zapewnić bezpieczeństwo.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.