Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Ściąganie odszkodowań po wypadkach

Życie bardzo lubi zaskakiwać, jednak nie zawsze w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zdarza się, że my lub ktoś z naszych bliskich ulega nieszczęśliwemu wypadkowi. Jest to bardzo trudna sytuacja, która wymaga często zmiany całego życia, dlatego większość ludzi oczekuje chociaż wsparcia finansowego. W wielu sytuacjach okazuje się jednak, że zaproponowana suma pieniężna jest niesatysfakcjonująca, lub też odszkodowanie nie zostało przyznane wcale. Wizja przebywania w szpitalu oraz długiej rehabilitacji bez odpowiednich środków budzi co najmniej frustrację. Rzeczywistość nie musi jednak okazać się tak negatywna, więc jeżeli mają Państwo problemy z firmą ubezpieczeniową, zachęcamy do kontaktów z nami - Warmix detektyw Warszawa.

Otrzymane odszkodowanie powinno stanowić rekompensatę za utraconą możliwość zarobku. Smutną prawdą jest jednak to, że towarzystwa ubezpieczeniowe starają się zrobić wszystko, by wypłacić jak najmniej pieniędzy. Każdy człowiek ma jednak możliwość, by dochodzić swoich praw, a my możemy w tym pomóc. Jesteśmy firmą detektywistyczną, dla której ściąganie odszkodowań po wypadkach nie jest nowością. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zebrać odpowiednie informację i doprowadzić do sytuacji satysfakcjonującej naszego Klienta. Jeżeli przydarzyło się Państwu zdarzenie, w którym ucierpieliście na zdrowiu lub zniszczeniu uległy pewne dobra materialne, najlepiej od razu po wypadku skontaktować się z nami. Zajmiemy się Państwa sprawą, zbierzemy odpowiednie dokumenty i zasugerujemy jakie badania warto wykonać, by otrzymać satysfakcjonującą decyzję po procesie odszkodowawczym. Oferujemy również pomoc w sytuacji, w której nie zwrócono się do nas odpowiednio wcześnie i otrzymano niezadowalającą decyzję. Możemy zwrócić się w Państwa imieniu o ponowne rozpatrzenie sprawy, co skończyć się może otrzymaniem zadowalającej kwoty. Nawet jeżeli niższa suma pieniędzy została już wypłacona, to zawsze istnieje możliwość, by dowieść swoich racji na drodze sądowej i otrzymać godne odszkodowanie.

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami, dlatego też współpraca z nami zwykle przynosi satysfakcjonujące efekty. Z każdej pozytywnie rozpatrzonej sprawy mamy ogromną satysfakcję, dlatego staramy się pomóc Klientom jak tylko potrafimy. W trudnym momencie życia warto się do nas zgłosić, ponieważ ułatwiamy powrót do normalności. Nie otrzymali Państwo odpowiedniego odszkodowania? Zachęcamy do kontakty, ściąganie odszkodowań po wypadkach to sprawa, którą zajmowaliśmy się niejednokrotnie, dlatego doskonale wiemy co zrobić, by doprowadzić do ugody.

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie