Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Specjalistyczne pomiary pola elektromagnetycznego

 

Stosowanie podsłuchów jest jedną z popularniejszych metod pozyskiwania informacji, która pierwotnie dostępna była wyłącznie dla wojska i służb specjalnych. Obecnie rozmaite urządzenia podsłuchowe może nabyć praktycznie każdy – nie tylko są one łatwo dostępne, ale i koszt zakupu urządzenia jest przystępny dla zwykłego użytkownika. Z tego względu coraz częściej można spotkać się z przypadkami inwigilacji. Na działanie urządzeń podsłuchowym mogą być szczególnie narażone osoby sprawujące ważne stanowiska – prezesi spółek, członkowie zarządu, urzędnicy, czy adwokaci.

Podłożenie tzw. pluskwy w miejscu naszej pracy, miejscu zamieszkania czy w samochodzie może umożliwić osobom trzecim przechwytywanie odbywanych przez nas rozmów bez naszej woli i wiedzy. Urządzenia podsłuchowe są na tyle małe, że sprawca może je ukryć praktycznie wszędzie w taki sposób, aby nie wzbudzały one niczyich podejrzeń. Ofiara zazwyczaj zaczyna podejrzewać, że może być inwigilowana w momencie, w którym poufne informacje zaczynają docierać do osób niepowołanych. Przeciek istotnych informacji może wiązać się dla firmy z negatywnymi konsekwencjami w postaci utraty kluczowych kontrahentów, jak również może zagrażać bezpieczeństwu przedsiębiorstwa.

Wiele osób w obliczu wymienionego zagrożenia staje się całkowicie bezradna. W takiej sytuacji warto podjąć odpowiednie środki bezpieczeństwa i unikać przeprowadzania ważnych rozmów w miejscach, w których możemy być narażeni na działanie podsłuchu. Rekomendowanym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług prywatnego detektywa, który pomoże zlokalizować źródło problemu i je skutecznie zlikwidować. Jako profesjonaliści posiadamy nie tylko szeroką wiedzę z zakresu urządzeń szpiegowskich i ich lokalizowania, ale także posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie, w której działamy. W ramach swoich usług wykonujemy specjalistyczne pomiary pola elektromagnetycznego, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie wykryć urządzenia podsłuchowe znajdujące się w określonym obszarze. Większość podsłuchów do przekazywania sygnału dźwiękowego wykorzystuje fale radiowe o różnej częstotliwości. Fale te są możliwe do wykrycia za pomocą specjalistycznego sprzętu, jakim dysponuje Warmix Detektyw Warszawa.

Strategię działania i zakres naszych usług dostosowujemy indywidualnie pod kątem potrzeb naszych klientów. Za pomocą specjalistycznych pomiarów nie tylko zweryfikujemy czy w Państwa otoczeniu znajdują się urządzenia podsłuchowe, jak i pomożemy je wyeliminować, ale także doradzimy jak przeciwdziałać podobnym sytuacjom w przyszłości.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie