Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Sprawy majątkowe

 

Jesteśmy licencjonowanymi detektywami, świadczącymi szeroki zakres usług, skierowanymi dla podmiotów gospodarczych, instytucji oraz osób prywatnych. W przypadku indywidualnych klientów podejmujemy między innymi sprawy rodzinne, rozwodowe, a także sprawy spadkowe i majątkowe. Podejmowane przez nas działania i metodologia zależna jest przede wszystkim od charakteru zleconej sprawy oraz od indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dbamy o to, aby dobrze reprezentować interesy naszych klientów, dlatego też powierzone zdania wykonujemy rzetelnie, zachowując przy tym najwyższą dyskrecję.

Sprawy majątkowe i spadkowe są nierzadko jednymi z tematów, które mogą przeciągać się w czasie, pozostając długo nierozstrzygniętymi. Dzieje się tak między innymi z konieczności uczestniczenia w sprawie osób, które są uprawnione do otrzymania spadku lub jego części. Odnalezienie spadkobierców podczas postępowania spadkowego może okazać się zadaniem trudnym, w przypadku braku informacji o miejscu, w którym aktualnie przebywają. Z kolei w niektórych okolicznościach tożsamość osób prawnie dziedziczących spadek może być dla rodziny spadkodawcy zupełnie nieznana.

Pomagamy w skutecznym znalezieniu osób uprawnionych do otrzymania spadku, których obecność jest niezbędna do przeprowadzenia sprawy spadkowej i jej sprawnego zakończenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznym narzędziom, jakimi dysponujemy, jesteśmy w stanie dotrzeć do uwzględnionych w testamencie krewnych oraz nieznanej rodziny, co wpłynie na przyspieszenie sprawy spadkowej.

Mimo, że odziedziczenie spadku po zmarłym krewnym może być kojarzone z przejęciem części majątku zmarłego, to jednak w rzeczywistości nie zawsze taka sytuacja może być dla nas korzystna. Wraz z przyjęciem w spadku nieruchomości możemy zostać jednocześnie obarczeni długami, jakimi została ona obciążona za życia spadkodawcy. Aby uniknąć sytuacji, w której zostalibyśmy obciążeni długami zmarłego, możliwe jest zrzeczenie się dziedziczenia poprzez sporządzenie aktu notarialnego. W przypadku, kiedy spadkobierca odrzuca spadek, prawo do dziedziczenia uzyskują jego zstępni czyli, np. jego dzieci lub wnuki.

Na zlecenie naszych klientów sprawdzamy czy zapisy testamentu są dla nich korzystne, jak również jesteśmy w stanie ustalić czy przekazana w spadku nieruchomość nie została obciążona kredytem lub innymi formami zadłużenia. Nasze działania pomogą zapobiec sytuacji, która zamiast zysku mogłaby wygenerować niepotrzebne straty i kłopoty finansowe.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie