Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Sprawy rodzinne

 

Jednym z sektorów naszej działalności stanowią szeroko rozumiane sprawy rodzinne, które mogą obejmować rozwiązywanie różnych problemów, związanych z prywatnym życiem naszych klientów. Każda sytuacja z jaką się spotykamy jest inna, dlatego też do naszych klientów podchodzimy indywidualnie, dostosowując plan działania i metody śledcze do ich potrzeb. Nie tylko dostarczymy ważne dla sprawy informacje i pomożemy zgromadzić solidny materiał dowodowy, który może zostać użyty w sądzie, ale także służymy fachowym doradztwem i wsparciem od momentu rozpoznania sprawy, po udział w rozprawie sądowej.

Zlecenia, jakie najczęściej otrzymujemy od klientów dotyczą przede wszystkim spraw rozwodowych. Za pomocą przeprowadzonych działań pomagamy między innymi w wykryciu zdrady – dostarczenie solidnych materiałów dowodowych w sądzie może okazać się kluczowe w rozstrzygnięciu sprawy i orzeczeniu winy niewiernego małżonka. Wynik sprawy rozwodowej może mieć także niebagatelne znaczenie przy podziale majątkowym oraz przy przyznawaniu opieki nad dziećmi, dlatego warto się uprzednio właściwie przygotować. Dbamy o to, aby odpowiednio reprezentować interesy naszych klientów, w związku z czym uczestniczymy również podczas rozprawy sądowej jako osoby powołane na świadków.

Oprócz spraw rozwodowych, nasze zlecenia obejmują także sprawy alimentacyjne. Dotyczą one głównie wyegzekwowania należnych alimentów w sytuacji, kiedy były partner nie zamierza łożyć na rodzinę. Wiele osób w celu uniknięcia spłaty alimentów ukrywa swoją rzeczywistą sytuację majątkową, przez co niemożliwa jest skuteczna windykacja należności. Na zlecenie klienta pomożemy zgromadzić niezbędne informacje na temat ukrytych dochodów współmałżonka, posiadanych przez niego kont bankowych, nieruchomości czy pojazdów, co może przyczynić się do wyegzekwowania należności na drodze sądowej.

Wśród innych spraw rodzinnych, jakimi się zajmujemy możemy wyróżnić działania mające na celu znalezienie określonych osób, np. dzieci przebywających w innym mieście, zaginionych krewnych, spadkobierców, znajdowanie mienia, miejsc pracy czy ustalenie ojcostwa. Nasi detektywi opierają swoje działania na wieloletnim doświadczeniu, a dzięki profesjonalizmowi i dokładności odznaczają się oni wysoką skutecznością działania. Zdajemy sobie sprawę, że wszelkie sprawy związane z prywatnym życiem naszych klientów wymagają najwyższej dyskrecji, dlatego jako fachowcy jesteśmy w stanie ją zapewnić.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie