Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Sprawy rozwodowe

 

Do rozpadu małżeństwa może dojść na każdym etapie relacji, niezależnie od tego, jaki jest staż współmałżonków oraz czy posiadają oni potomstwo. Przyczyny takiego stanu mogą być bardzo różne, począwszy od różnicy zdań i charakterów między współmałżonkami, przez zaniedbanie relacji, brak miłości, po zdradę, alkoholizm czy przemoc domową. W przypadku, kiedy dochodzi do którejś z wymienionych sytuacji może okazać się, że jedynym słusznym rozwiązaniem jest rozstanie się i ułożenie życia na nowo.

Przeprowadzenie sprawy rozwodowej jest zwykle procesem długotrwałym i wyjątkowo stresującym dla obu współmałżonków. Małżeństwo może zostać rozwiązanie na dwa sposoby – z orzeczeniem o winie lub bez winy, z czego większość spraw rozwodowych kończy się z orzeczeniem winy jednego ze współmałżonków. Z kolei w niektórych przypadkach oboje współmałżonkowie mogą zostać uznani winnymi za rozpad małżeństwa. Orzeczenie sądu o winie w sprawie rozwodowej może mieć kluczowe znaczenie w przypadku przyznania opieki nad dzieckiem jednemu z rodziców i ubiegania się o alimenty.

Jednym ze skuteczniejszych sposób na uzyskanie rozwodu z winy współmałżonka jest udowodnienie mu zdrady. Jednoznaczne wykrycie zdrady może być jednak czynnością trudną, wymagającą przyłapania małżonka na niedochowaniu wierności. Zdarzają się również sytuacje, w których partner dostarcza nam wyraźnych sygnałów, że nas zdradza, jednak nie dysponujemy wystarczającymi materiałami dowodowymi, które mogłyby stanowić poparcie dla naszych domniemywań. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy detektywistycznej, dzięki której w dyskretny sposób będzie możliwe potwierdzenie lub wykluczenie przypuszczeń o zdradzie.

Działania profesjonalnego detektywa skupiają się na obserwacji osób oraz na gromadzeniu materiału dowodowego w postaci zdjęć czy materiałów filmowych. Podjęte środki zależne są od indywidualnych potrzeb zleceniodawcy i sytuacji, w której się znalazł. Pomoc detektywa może okazać się przydatna nie tylko w przypadku wykrycia zdrady, ale także w innych sytuacjach – zarejestrowaniu przemocy domowej, nałogów, czy aktów zaniedbania. Dostarczenie sądowi odpowiednich materiałów dowodowych może nie tylko przyspieszyć przebieg sprawy rozwodowej, ale także jest w stanie w znaczący sposób wpłynąć na decyzję sądu. Orzeczenie o winie partnera jest istotne ze względu na korzyści, jakie wynikają dla małżonka, który został uznany za poszkodowanego. Może to oznaczać większe udziały przy podziale wspólnego majątku i przyznanie opieki nad dzieckiem.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie