Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Wykrywanie podsłuchów GSM

 

Przedsiębiorstwa, korporacje oraz różnorodne instytucje są miejscami, które są najbardziej narażone na działanie urządzeń szpiegujących w postaci ukrytych kamer, lokalizatorów GPS, pluskiew, czy podsłuchów telefonicznych. Stosowanie różnorodnych urządzeń podsłuchowych pozwala osobom trzecim na przechwycenie informacji o charakterze handlowym, politycznym lub prywatnym, a następnie wykorzystanie ich na swoją korzyść. Za stosowanie takich praktyk może odpowiadać zarówno nieuczciwa konkurencja, jak i osoby chcące wykorzystać przechwycone informacje do swoich prywatnych celów, np. do szantażu lub sabotażu.

Nowoczesne sprzęty podsłuchowe wykorzystują coraz bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, dlatego też mogą być one trudne do samodzielnego wykrycia. Jedną z najczęściej stosowanych metod, jakie stosuje się do szpiegowania, są podsłuchy GSM, które ze względu na swój niewielki rozmiar można łatwo umieścić praktycznie wszędzie, np. w przedmiotach codziennego użytku. Są to nowoczesne pluskwy, wyposażone często w gniazdo na kartę SIM, a także w miniaturową antenę korzystającą z sieci GSM, dzięki czemu możliwe jest przechwytywanie dzięków, jakie docierają do urządzenia za pośrednictwem sieci komórkowej. Jeżeli przypuszczamy, że możemy być ofiarami nielegalnych praktyk szpiegowskich, warto zwrócić się do osób o odpowiednich kwalifikacjach, które zlokalizują zagrożenie i skutecznie je wyeliminują.

Warmix Detektyw Warszawa jest profesjonalną firmą detektywistyczną, posiadającą wieloletnie doświadczenie zawodowe. Zakres naszej działalności obejmuje między innymi wykrywanie sprzętu szpiegowskiego, począwszy od kamer monitoringowych,przez lokalizatory GPS, po różnego rodzaju podsłuchy. Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalnemu sprzętowi jakim dysponujemy, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysoką skuteczność działania. W przypadku podejrzenia podsłuchu rekomendujemy podjęcie odpowiednich środków ostrożności i jak najszybsze przeciwdziałanie zagrożeniu. Pomożemy nie tylko skutecznie wykryć i pozbyć się podłożonego podsłuchu, ale również doradzimy w jaki sposób można przeciwdziałać podobnym sytuacjom.

Sprzęty szpiegowskie służące do podsłuchu są obecnie urządzeniami łatwo dostępnymi, dlatego też mogą zagrażać one również naszemu życiu prywatnemu. Osoba mająca dostęp do naszych poufnych spraw może chcieć wykorzystać takie informacje przeciwko nam – może być to małżonek, były kochanek lub osoba, która życzy nam źle. Chcąc rozwiać wątpliwości, czy nie jesteśmy podsłuchiwani, warto zwrócić się o pomoc detektywa, który wykryje, czy nie jesteśmy szpiegowani.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie