Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Wykrywanie podsłuchów laserowych

 

Podsłuchy są szeroką grupą urządzeń, które wykorzystywane do inwigilacji osób trzecich poprzez przechwytywanie dźwięków. Występują one najczęściej w postaci małego nadajnika wyposażonego w mikrofon i antenę, który można z powodzeniem zastosować w dowolnym pomieszczeniu, np. umieszczając go w ścianie lub w zwykłych przedmiotach, które swoim wyglądem nie wzbudzają podejrzeń. W ten sposób osoba podkładająca podsłuch może z określonej odległości przechwytywać prowadzone przez nas rozmowy i tym samym może ona podstępem zdobywać poufne informacje. Na działanie podsłuchów mogą być narażone w szczególności różnego rodzaju instytucje i podmioty gospodarcze, które mogą stać się ofiarami nieuczciwej konkurencji. Przechwytywanie ważnych informacji przez osoby do tego niepowołane może nieść poważne konsekwencje, zagrażając finansom firmy i jej bezpieczeństwu.

Urządzenia, jakie stosuje się do podsłuchu mogą opierać się na różnych rozwiązaniach technologicznych, jak również mogą posiadać one odmienne właściwości. Wśród podstawowych rodzajów podsłuchów można znaleźć podsłuchy GSM, podsłuchy analogowe i podsłuchy kwarcowe – mogą się one różnić posiadanym zasięgiem, źródłem zasilania lub zastosowanym kamuflażem. Jednym ze skuteczniejszych i bardziej zaawansowanych podsłuchów jest podsłuch laserowy, dzięki któremu możliwe jest zdalne rejestrowanie dźwięku. W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń podsłuchowych, podsłuch laserowy nie tylko oferuje duży zasięg działania, ale także pozwala na przechwytywanie dźwięku przez ściany i okna za pomocą niewidocznych dla oka fal akustycznych.

Jeżeli istnieją podejrzenia, że mogę być Państwo inwigilowani lub obawiają się Państwo, że ważne informacje mogą trafić do osób niepowołanych, nie warto tej kwestii bagatelizować. Jako profesjonalni detektywi pomożemy Państwu zlokalizować różnorodne urządzenia podsłuchowe, począwszy od klasycznych pluskiew po podsłuchy laserowe. Do każdej sprawy pochodzimy indywidualnie, szczegółowo ją analizując i przyjmując określoną strategię działania. Warmix Detektyw Warszawa dysponuje profesjonalnym sprzętem, przeznaczonym do detekcji zaawansowanych urządzeń podsłuchowych, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem zapewnia wysoką skuteczność działania. Nie tylko pomożemy Państwu zlokalizować i wyeliminować powstałe zagrożenie w postaci urządzeń szpiegowskich zlokalizowanych w Państwa miejscu pracy, jak również zastosujemy środki doraźnie, które pomogą zapobiec powstawaniu podobnych sytuacji w przyszłości.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie