Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Wykrywanie podsłuchów telefonicznych

 

Zachowanie poufności w przedsiębiorstwie jest jedną z kluczowych kwestii, która w znaczący sposób może wpłynąć na zapewnienie strukturze firmy bezpieczeństwa. Praktyki konkurencyjnych firm nie zawsze są uczciwe, dlatego warto mieć na uwadze fakt, że mogą się one posunąć do nieczystych zagrywek w celu uzyskania poufnych informacji, które pozwoliłyby im na zniweczenie naszych planów. W najgorszym przypadku, działania konkurencji mogłyby nie tylko zagrozić naszemu wizerunkowi, ale także bezpieczeństwu finansowemu naszej firmy.

Jedną z najczęściej stosowanych metod, jakie stosuje się w celu pozyskania pożądanych informacji przy tego typu działaniach są podsłuchy telefoniczne, które posiadają szeroki zakres zastosowań. Podsłuchy mogą być zakładane między innymi na linie telefoniczne lub na same aparaty. W przypadku telefonów komórkowych, podsłuch może nastąpić również za pośrednictwem odpowiednio spreparowanej aplikacji, która może zostać instalowana się w telefonie ofiary.

Jako doświadczona i działająca od wielu lat agencja detektywistyczna, posiadamy sprzęt oraz doświadczenie w wykrywaniu podsłuchów telefonicznych oraz innych sprzętów o charakterze szpiegowskim. Nasza agencja, Warmix Detektyw Warszawa, dysponuje szeregiem urządzeń umożliwiających zlokalizowanie wszelkiego rodzaju podsłuchów telefonicznych, jak również pluskiew i innych urządzeń przekazujących dźwięk i obraz, które mogą być ulokowane w pomieszczeniach. Wykrywanie podsłuchów realizujemy w formie usługi jednorazowej, zleceń doraźnych, jak również w formie stałych kontraktów, mających na celu stałe zabezpieczenie firmy przed niepożądanymi działaniami osób trzecich.

Wykrywanie podsłuchów telefonicznych posiada także kluczowe znaczenie w sprawach prywatnych, nie mających związku z prowadzoną przez nas działalnością. Osoba mająca możliwość przechwytywania naszych rozmów może je wykorzystać przeciwko nam, np. w celu szantażu, zniweczenia naszych życiowych planów lub zdyskredytowania naszej osoby w oczach innych.

Rozwiązania technologiczne w zakresie podsłuchów, pluskiew, przekaźników audio video są z roku na rok coraz bardziej rozwinięte i coraz trudniejsze do wykrycia, dlatego też w celu detekcji podsłuchu rekomendowane jest zatrudnianie profesjonalistów posiadających nowoczesne urządzenia skanujące, detektory i przede wszystkim szerokie pojęcie w zakresie rozmaitych urządzeń szpiegowskich. Nasza wiedza i doświadczenie, połączone z profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem, pozwolą na zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa, nawet w wyjątkowo trudnych sytuacjach.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie