Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Wykrywanie urządzeń lokalizujących w pojazdach

 

Różnorodne urządzenia szpiegowskie są obecnie produktami łatwo dostępnymi, jak również przystępnymi pod względem cenowym. Z tego powodu praktycznie każdy może być w posiadaniu kamerki szpiegowskiej, urządzenia podsłuchowego czy nadajnika GPS. Dzięki obecności wymienionych urządzeń możemy między innymi monitorować różne pomieszczenia w naszym mieszkaniu, nadzorować pracę opiekunki dla dziecka, czy choćby zlokalizować psa w razie, gdyby się zgubił. Niestety dostęp do tego typu urządzeń może także zagrażać naszej prywatności, zwłaszcza w przypadku kiedy zostaną one użyte przeciwko nam samym.

Wśród urządzeń o charakterze szpiegowskim coraz częściej stosowane są urządzenia lokalizujące, które używane są do śledzenia osób, przedmiotów i pojazdów. Urządzenia tego typu są najczęściej wykorzystywane do śledzenia samochodów – są one w stanie wykryć aktualne położenie pojazdu i przekazywać informacje na temat tego, w jaki sposób się on przemieszcza, uwzględniając postoje i ich czas. Nowoczesne trackery GPS ją w stanie precyzyjnie określić gdzie znajduje się śledzony pojazd z dokładnością do kilku metrów. Z kolei lepsze modele urządzeń są w stanie nie tylko śledzić każdy nasz ruch, ale także mogą dodatkowo pełnić funkcję podsłuchu.

Urządzenia służące do lokalizacji pojazdów posiadają niewielki rozmiar, w związku z czym mogą zostać umieszczone w samochodzie ofiary w taki sposób, aby nie wzbudzić jej podejrzeń. Dzięki ich zastosowaniu osoby trzecie mogą uzyskać dokładne informacje na temat naszego aktualnego położenia. Mogą być to osoby z konkurencyjnej firmy, które chcą w ten sposób dotrzeć do poufnych informacji, jak również chorobliwie zazdrosny małżonek, próbujący przyłapać nas na zdradzie. Niezależnie od tego kto nas śledzi i jakie są jego intencje, stosowanie wymienionych praktyk jest nielegalne i na podstawie kodeksu karnego (art. 267 par. 3) może podlegać karze grzywny, ograniczenia wolności lub jej pozbawienia do 2 lat.

Podrzucony do naszego samochodu tracker GPS może być trudny do zlokalizowania. W przypadku podejrzenia, że ktoś nas śledzi warto skorzystać z usług biura detektywistycznego. Pomożemy zlokalizować wszelkie urządzenia lokalizujące znajdujące się w pojeździe. W naszej pracy wielokrotnie spotykamy się z podobnymi problemami i doskonale wiemy jak sobie z nimi radzić. Za pomocą profesjonalnej aparatury, Warmix Detektyw Warszawa wykryje obecność urządzeń szpiegowskich i zneutralizuje ich działanie. Znaleziony nadajnik GPS może stanowić dowód w sprawie przeciwko osobie, która go podłożyła – może być to pomocne, jeżeli podejrzewamy, kto mógł być sprawcą.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie