Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Wywiad gospodarczy

 

Nigdy nie możemy być w 100% pewni informacji jakie otrzymujemy na temat innych firm czy podmiotów. Bardzo ważne jest posiadanie takich informacji, najlepiej sprawdzonych przez specjalistów, dzięki temu unikniemy możliwości oszustw i wyłudzeń. W życiu należy być ostrożnym, szczególnie kiedy w grę wchodzą długotrwałe inwestycje,k które ciągną za sobą zobowiązania finansowe.

Stąd naszym produktem jest:

-wywiad gospodarczych

-wywiad przed wejściem w spółkę

-wywiad przed dokonaniem inwestycji

-wywiad przed nawiązaniem współpracy biznesowej

 

Wywiad gospodarczy to proces poszukiwania i analizy informacji dotyczących firmy, właścicieli bądź zarządów. Jest on przydatny do podejmowania decyzji biznesowych, takich jak inwestycje, przejęcia firm bądź wejściu w spółkę.

Wywiad przed wejściem w spółkę pomaga w podjęciu właściwych decyzji, zdobyciu nowych, istotnych informacji, daje możliwość przewidzieć konsekwencje przyszłych decyzji i ocenić związane z nimi ryzyko.

 

Raport z wywiadu gospodarczego powinien zawierać:

 

potwierdzenie adresu i danych kontaktowych sprawdzanej firmy,

potwierdzenie numerów KRS, REGON, NIP,

sprawdzenie polis ubezpieczeniowych,

informacje na temat zakresu i rodzaju działalności firmy,

informacje na temat personelu i zaplecza logistycznego,

informacje na temat postępowań upadłościowych i likwidacyjnych,

informacje na temat kondycji finansowej firmy,

informacje o zadłużeniu z KRS i KRD,

informacje na temat aktualnych lub mających miejsce w przeszłości spraw sądowych lub przypadków złamania prawa przez firmę lub jej właścicieli,

informacje na temat nieetycznych praktyk stosowanych przez firmę,

biały wywiad,

opinie o firmie.

 

Dlaczego warto zlecić przeprowadzenie wywiadu gospodarczego:

 

Przeprowadzenie wywiadu gospodarczego powinno być zlecane przed podjęciem istotnych dla firmy decyzji takich jak: wejściem w spółkę, dokonaniem inwestycji, wejście na nowy rynek, fuzją lub nawiązaniem innej współpracy biznesowej.

 

Wywiad gospodarczy może zapobiec poważnym błędom biznesowym, które mogą skutkować znaczne straty materialne w Państwa firmie lub skutkować popsucie jej reputację. Wywiad gospodarczy może ustrzec przed nieuczciwymi partnerami bądź zdecydowania się na usługi niesolidnego dostawcy.

 

Polecam państwu nasze usługi w tym zakresie, gdyż koszty poniesione w związku przeprowadzeniem wywiadu gospodarczego mogą być niewspółmierne ze stratami poniesionymi w wyniku podjęcia niesprawdzonej i nieprzemyślanej decyzji.

 

 

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.