Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Zbieranie dowodów niewierności

 

Według przysięgi jaką składa każdy, kto pragnie wejść w związek małżeński, małżeństwo zobowiązuje obojga partnerów do miłości, wierności oraz uczciwości. Zdarza się jednak, że z biegiem czasu jeden z małżonków staje się niemal nieobecny w naszym życiu, sprawiając wrażenie niedostępnego czy wręcz oziębłego. Dla wielu osób zmiana w zachowaniu małżonka może stanowić sygnał, że nie jest on wobec nas wierny. Nie zawsze jednak nasze podejrzenia muszą być zgodne ze stanem faktycznym, jednak niepokojące zachowanie małżonka nie powinno być przez nas bagatelizowane.

Podejrzenie o niewierność pojawia się w wielu małżeństwach, jednak sama zdrada jest trudna do udowodnienia, jeśli nie złapiemy partnera „na gorącym uczynku”. Nieuzasadnione oskarżenia o zdradę mogą przynieść odwrotny efekt do oczekiwanego, dlatego też bardziej wskazane jest opanowanie emocji. Zamiast samodzielnego dochodzenia prawdy, efektywniejszym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z profesjonalnej pomocy detektywistycznej. Na mocy ustawy o usługach detektywistycznych, uprawnienia detektywa pozwalają mu na dostęp do danych osobowych, jak również sprawiają, że może je przetwarzać, dzięki czemu może skutecznie pozyskiwać różnorodne informacje. Nasi detektywi są fachowcami, którzy pomogą Państwu wykryć zdradę partnera w sposób skuteczny i dyskretny. Dzięki uprawnieniom, jakimi dysponujemy i zdobytemu doświadczeniu, pomożemy Państwu skompletować istotne dane i materiały, które mogą posłużyć jako podstawa do złożenia wniosku rozwodowego z orzeczeniem winy współmałżonka.

Strategię działania konsultujemy razem z klientem, jak również pozostajemy z nim w stałym kontakcie, informując go o postępie zlecenia. Gromadzone przez nas dowody niewierności obejmują przede wszystkim zdjęcia oraz materiały video. Przydatne dla sprawy mogą okazać się także billingi telefoniczne, rachunki z restauracji i hoteli, SMS-y, e-maile czy wiadomości wysłane przez komunikatory lub portale społecznościowe. Na zlecenie klienta podejmujemy również obserwację partnera, na podstawie której wykonujemy szczegółowe sprawozdanie na temat jego miejsca pobytu i zaobserwowanych zdarzeń z jego udziałem. Naszym klientom zapewniamy rzetelność i pełną dyskrecję.

Wynajęcie prywatnego detektywa w celu zebrania dowodów niewierności może okazać się przydatne w przypadku wniesienia pozwu rozwodowego przeciwko małżonkowi. Dysponując odpowiednimi materiałami dowodowymi, istnieje możliwość, że sprawa zostanie rozstrzygnięta na naszą korzyść. Kwestia ta jest istotna pod kątem podziału wspólnoty majątkowej, ustalenia wysokości alimentów oraz przyznania opieki nad dziećmi.

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie