Agencja Detektywistyczna
Od 16 lat pracujemy dla Państwa.

Windykacja

 

Finanse to dziedzina, w której każdy z nas lubi mieć porządek, dlatego tak ważna dla nas jest działka jaką jest windykacja. Niestety zabieranie z powrotem, swoich pieniędzy nie jest takie proste jak mogło, by się wydawać.

 

Pierwszym poważnym problemem z jakim mamy styczność każdego dnia i nasi klienci to windykacja długów.

Nasz pracownik, którym jest detektyw, który ma za zadanie pomóc Państwu w jak najszybszym rozwiązaniu tego problemu. Ciągłe zapewnienia dłużnika o spłacie należności i przekładanie kolejnych terminów to wielki kłopot dla firm czy osób fizycznych, dlatego po wykorzystaniu wszelkich dostępnych środków, warto zgłosić się do specjalistów.

Nasze biuro detektywistyczne, mieszczące się w Warszawie, to wykwalifikowani i doświadczeni profesjonaliści, którzy działając zgodnie z prawem oraz przy wykorzystaniu najlepszych technik nacisku na dłużnika, są w stanie doprowadzić do błyskawicznej spłaty przez niego długu. Do zakresu naszych działań należy: windykacja długów windykacje należności.

Działania rozpoczynamy natychmiast po otrzymaniu zlecenia i bez względu na to czy chodzi o należności krajowe, czy zagraniczne oraz czy dotyczą firm czy osób fizycznych. W zakres naszych obowiązków wchodzi, także windykacja długów detektyw ma za zadanie odszukać wszelkich informacji na temat należności jak i osoby, która je posiada. W zakresie naszych działań leżą między innymi ustalenie miejsca pobytu dłużnika i stanu jego majątku, wezwanie do zapłaty i realizacja różnych sposobów do osiągnięcia celu, negocjowanie oraz nadzorowanie.

 

Warszawscy detektywi zrobią wszystko, aby Państwa pieniądze do Was wróciły. Naszym pracownikom, można całkowicie zaufać i oddać w ich ręce, jedne z najważniejszych aspektów naszego życia- nasze finanse.

 

 

BIURO DETEKTYWISTYCZNE

  • PROFESJONALIZM
  • DYSKRECJA
  • DOŚWIADCZENIE
Warmix

Od ponad 16 lat skrupulatnie realizujemy zlecenia, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Świadcząc usługi detektywistyczne na pierwszym miejscu stawiamy dyskrecję. Nam możesz zaufać.

O firmie

 

"WARMIX" to doświadczone i godne zaufania biuro detektywistyczne, które powstało w 2003 roku i legitymizuje się koncesją nr: L-0392/03 oraz wpisem do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr: RD - 31/2006. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale ze względu na rodzaj świadczonych usług, podejmujemy się prowadzenia spraw na terenie całej Polski.

 

 

Pracownicy naszej firmy od ponad 14 lat rzetelnie i skrupulatnie realizują wszystkie zlecenia, stale podnosząc swoje kwalifikacje na kursach oraz szkoleniach, kończących się uzyskaniem uprawnień oraz certyfikatów wymaganych przepisami prawa do świadczenia usług detektywistycznych. Jesteśmy profesjonalistami dbającymi o dyskrecję, gdyż wiemy, że prowadzone przez nas sprawy często dotykają najintymniejszych problemów międzyludzkich.

 

Łódzkie Śląskie Lubelskie Małopolskie Zachodniopomorskie